Domů » Bleskovky » Pouzdro QuickCircle pro LG G3 se otevírá vývojářům

Pouzdro QuickCircle pro LG G3 se otevírá vývojářům

Společnost LG dnes oznámila dostupnost SDK QCircle, s jehož pomocí mohou vývojáři připravovat své aplikace s využitím kruhového otvoru pouzdra Quick Circle. Mohou tak rozšířit jeho schopnosti, díky nimž toto příslušenství dokáže aktuálně obsloužit notifikace příchozích a zmeškaných událostí, ovládání hudebního přehrávače, spouštění fotoaparátu apod.

LG G3 : QuickCircle™ Case

Kromě toho společnost LG oznámila uvolnění dalších SDK například pro širší využití pokročilého multitaskingu s možností více otevřených oken aplikací na jedné obrazovce (QSlide), dále SDK pro využívání funkcí infračerveného portu pro dálková ovládání (QRemote) a také sadu pro jednoduché párování zařízení a jejich vzájemnou synchronizaci (QPair). Schopnosti nových SDK budou demonstrovány přímo na konferenci I/O 24. června v San Franciscu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).