Domů » Články » Vyhlášení výherců o tři vstupy na českou premiéru telefonu Nokia Lumia 1020

Vyhlášení výherců o tři vstupy na českou premiéru telefonu Nokia Lumia 1020

Ve spolupráci se společností Nokia jsme pro vás připravili soutěž o tři vstupy na českou premiéru Lumie 1020. Stačí poslat vlastní fotografii na téma „léto & dovolená“ a výhra může být vaše.

Aktualizováno 18. září v 16:45

Výherci vstupu na premiéru Lumie 1020 jsou: Vojtěch Stanislav (106 lajků), Jan Havlík (100 lajků) a Jan Svoboda (83 lajků). Výherce budeme během následujících okamžiků kontaktovat na e-mailu s informacemi o zítřejší akci. Gratulujeme! :)

Všechny soutěžní snímky si můžete prohlédnout zde.

Původní text (soutěž)

Už brzy se v České republice začne oficiálně prodávat Nokia Lumia 1020 se 41Mpx PureView fotoaparátem (recenze). Při příležitosti uvedení na náš trh se ve čtvrtek 19. září od 16:00 v Praze uskuteční speciální akce pro novináře, na které bude Lumia 1020 představena.

Pouze na SmartManii vám dáme možnost se této události zúčastnit a být tak mezi prvními, kdo si novinku vyzkouší; nabízíme rovnou tři vstupenky. Pokud máte pocit, že byste na téhle akci neměli chybět, pošlete nám na e-mail redakce@smartmania.cz vlastní fotografii na téma „léto a dovolená“ (tento text uveďte do předmětu).

Aktualizováno: Fotografie již do soutěže nelze zasílat, hlasovat o vítězi můžete zde.

Fotografie můžete posílat do úterý 17. září do 16:00, došlé snímky následně zveřejníme v albu na našem Facebooku. Autoři tří fotografií s největším počtem „lajků“ získají po jednom vstupu na představení Lumie 1020. Hlasování na Facebooku ukončíme o den později, tedy ve středu 18. září v 15:00. Dopravu na akci si výherce hradí a zajišťuje sám.

Jiří Hrma

6 komentářů

  1. Rád bych šel, bohužel, žádnou takovou fotku nemám, protože jsem letost žádnou dovolenou neměla a léto jsem strávil u kompjutru ve studiu. :)

  2. Tjn.. Tak ale kdo to vszne chce, tak ten se po snaží sehnat nejvíc liku.. Ale taky bych dal přednost obektivnejsimu hodnoceni

    • Poznám takých „snaživcov“, potom mám zaplnenú poštu od úplne iných ľudí, prípadne zaspamované stránky, komentáre.

  3. Blahopřeji šťastlivcům…

    Mně osobně se třeba líbila ta roštěnka :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).