Domů » Články » Vyhlášení výherců o tři vstupy na českou premiéru telefonu Nokia Lumia 1020

Vyhlášení výherců o tři vstupy na českou premiéru telefonu Nokia Lumia 1020

Ve spolupráci se společností Nokia jsme pro vás připravili soutěž o tři vstupy na českou premiéru Lumie 1020. Stačí poslat vlastní fotografii na téma „léto & dovolená“ a výhra může být vaše.

Aktualizováno 18. září v 16:45

Výherci vstupu na premiéru Lumie 1020 jsou: Vojtěch Stanislav (106 lajků), Jan Havlík (100 lajků) a Jan Svoboda (83 lajků). Výherce budeme během následujících okamžiků kontaktovat na e-mailu s informacemi o zítřejší akci. Gratulujeme! :)

Všechny soutěžní snímky si můžete prohlédnout zde.

Původní text (soutěž)

Už brzy se v České republice začne oficiálně prodávat Nokia Lumia 1020 se 41Mpx PureView fotoaparátem (recenze). Při příležitosti uvedení na náš trh se ve čtvrtek 19. září od 16:00 v Praze uskuteční speciální akce pro novináře, na které bude Lumia 1020 představena.

Pouze na SmartManii vám dáme možnost se této události zúčastnit a být tak mezi prvními, kdo si novinku vyzkouší; nabízíme rovnou tři vstupenky. Pokud máte pocit, že byste na téhle akci neměli chybět, pošlete nám na e-mail redakce@smartmania.cz vlastní fotografii na téma „léto a dovolená“ (tento text uveďte do předmětu).

Aktualizováno: Fotografie již do soutěže nelze zasílat, hlasovat o vítězi můžete zde.

Fotografie můžete posílat do úterý 17. září do 16:00, došlé snímky následně zveřejníme v albu na našem Facebooku. Autoři tří fotografií s největším počtem „lajků“ získají po jednom vstupu na představení Lumie 1020. Hlasování na Facebooku ukončíme o den později, tedy ve středu 18. září v 15:00. Dopravu na akci si výherce hradí a zajišťuje sám.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. Rád bych šel, bohužel, žádnou takovou fotku nemám, protože jsem letost žádnou dovolenou neměla a léto jsem strávil u kompjutru ve studiu. :)

  • Však to nevadí, stačilo poslat nějakou letní fotku, teď už běží hlasování na Facebooku :) [odkaz]

  • Súťaž spôsobom Najviac Likov…je ten najhorší možní spôsob súťaží. Často krát vyhrajú fotky ktorým naklikajú kamaráti.

 2. Tjn.. Tak ale kdo to vszne chce, tak ten se po snaží sehnat nejvíc liku.. Ale taky bych dal přednost obektivnejsimu hodnoceni

  • Poznám takých „snaživcov“, potom mám zaplnenú poštu od úplne iných ľudí, prípadne zaspamované stránky, komentáre.

 3. Blahopřeji šťastlivcům…

  Mně osobně se třeba líbila ta roštěnka :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).