Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Články » Vyhlášení výherců o tři vstupy na českou premiéru telefonu Nokia Lumia 1020

Vyhlášení výherců o tři vstupy na českou premiéru telefonu Nokia Lumia 1020

Ve spolupráci se společností Nokia jsme pro vás připravili soutěž o tři vstupy na českou premiéru Lumie 1020. Stačí poslat vlastní fotografii na téma „léto & dovolená“ a výhra může být vaše.

Aktualizováno 18. září v 16:45

Výherci vstupu na premiéru Lumie 1020 jsou: Vojtěch Stanislav (106 lajků), Jan Havlík (100 lajků) a Jan Svoboda (83 lajků). Výherce budeme během následujících okamžiků kontaktovat na e-mailu s informacemi o zítřejší akci. Gratulujeme! :)

Všechny soutěžní snímky si můžete prohlédnout zde.

Původní text (soutěž)

Už brzy se v České republice začne oficiálně prodávat Nokia Lumia 1020 se 41Mpx PureView fotoaparátem (recenze). Při příležitosti uvedení na náš trh se ve čtvrtek 19. září od 16:00 v Praze uskuteční speciální akce pro novináře, na které bude Lumia 1020 představena.

Pouze na SmartManii vám dáme možnost se této události zúčastnit a být tak mezi prvními, kdo si novinku vyzkouší; nabízíme rovnou tři vstupenky. Pokud máte pocit, že byste na téhle akci neměli chybět, pošlete nám na e-mail redakce@smartmania.cz vlastní fotografii na téma „léto a dovolená“ (tento text uveďte do předmětu).

Aktualizováno: Fotografie již do soutěže nelze zasílat, hlasovat o vítězi můžete zde.

Fotografie můžete posílat do úterý 17. září do 16:00, došlé snímky následně zveřejníme v albu na našem Facebooku. Autoři tří fotografií s největším počtem „lajků“ získají po jednom vstupu na představení Lumie 1020. Hlasování na Facebooku ukončíme o den později, tedy ve středu 18. září v 15:00. Dopravu na akci si výherce hradí a zajišťuje sám.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. mimonaut (neregistrovaný)

  Rád bych šel, bohužel, žádnou takovou fotku nemám, protože jsem letost žádnou dovolenou neměla a léto jsem strávil u kompjutru ve studiu. :)

 2. Porek (neregistrovaný)

  Tjn.. Tak ale kdo to vszne chce, tak ten se po snaží sehnat nejvíc liku.. Ale taky bych dal přednost obektivnejsimu hodnoceni

  • Simon (neregistrovaný)

   Poznám takých „snaživcov“, potom mám zaplnenú poštu od úplne iných ľudí, prípadne zaspamované stránky, komentáre.

 3. milennium (neregistrovaný)

  Blahopřeji šťastlivcům…

  Mně osobně se třeba líbila ta roštěnka :-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel