Sledujte nás na YouTube

Poškodila se vám Nokia Lumia 920? Sáhněte po servisním manuálu

Jednou z typických vlastností Čechů je bezesporu záliba v domácím kutilství. Proč něco nechat opravovat za drahé peníze, když to vlastně můžu spravit doma? Tak tuhle otázku si nyní mohou oprávněně klást i majitelé vlajkové lodi finské Nokie s označením Lumia 920 (recenze), kteří se nyní mohou s o něco jistějším pocitem pustit do základních oprav telefonu, a to díky uniklému servisnímu manuálu. Ten vám prozradí detailní informace o tom, jak se dostat k jakémukoliv šroubku ve vaší Lumii 920 a k tomu ještě hromadu užitečných informací ohledně jednotlivých komponent.

Dozvíte se také, jaké součástky mohou být použity znovu a které je po jednom vyjmutí vhodné vyměnit, což se týká například mřížky u sluchátka. Nezapomínejte ale, že mimo velmi pravděpodobnou ztrátu záruky při zanechání sebemenšího náznaku domácích průzkumů, je také na místě hrozba celkového poškození přístroje, načež by jeho oprava mohla přijít na nemalé peníze. Buďte proto opatrní a při hrátkách s Lumií 920 dbejte velké ostražitosti. V redakci SmartManie jsme už Lumii 920 také rozebírali a jde to skutečně snadno, pro sundání polykarbonátového krytu stačí pouze odstranit dva šroubky an spodní straně a aretaci v prostoru slotu na SIM kartu. Vhod vám v tomto případě může přijít i následující video.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *