Domů » Bleskovky » Portmonka pro Android a iOS: Praktická správa věrnostních karet

Portmonka pro Android a iOS: Praktická správa věrnostních karet

Pro Android a iOS je od včerejšího dne dostupná nová česká aplikace Portmonka, která by měla zákazníkům i obchodníkům usnadnit a zefektivnit využívání věrnostních programů. Virtuální Portmonka umožňuje nahrát a následně spravovat data z věrnostních a zákaznických karet přímo v chytrém
mobilním telefonu.

Kromě pohodlné správy věrnostních karet nabízí Portmonka uživatelům také možnost stahovat výhodné slevové kupony. Exkluzivní kupony bude možné uplatnit jak v kamenných obchodech, tak v e-shopech. Zákazníci se mohou snadno v aplikaci registrovat do nových věrnostních programů. Díky Portmonce budou uživatelé moci jako první získavát infomace o výprodejích, speciálních kolekcích a novinkách.

Aktuálně jsou do Portmonky zapojeny více než dvě desítky partnerských značek a obchodů po celé České republice. Celkem jde o více než pět set poboček. Vybrané obchody, které s Portmonkou spolupracují, budou označeny viditelně vylepenými samolepkami a razítky „Portmonka akceptována“. Jsou to například sítě s outdoorovým vybavením Husky nebo Rock Point, knihkupectví Kosmas, jednička na trhu s dárkovými předměty Albi, FAnn Parfumerie či autoservisy Auto Kelly. Řada dalších značek je s Portmonkou v jednání, některé z nich vlastní věrnostní program teprve chystají.

- -
Cena: zdarma

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. flek (neregistrovaný)

    Nejdokonalejší mobilní platforma, tedy WP, zase nic?

    • Miroslav Havlíček

      Taky bych uvítal verzi pro WP. Kvalitní aplikace podobného typu mi na Lumii docela chybí.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).