Domů » Bleskovky » Aplikace České spořitelny je zpět. Saifu se přejmenovala na Poketka

Aplikace České spořitelny je zpět. Saifu se přejmenovala na Poketka

Aplikace České spořitelny pro placení mobilním telefonem na bázi technologie NFC je zpět ke stažení na Google Play, avšak pod novým názvem Poketka. Původní název Saifu byl v konfliktu s označením systému pro převod mezi klasickými měnami a kryptoměnami, který vyvíjí společnost Paymaster. Česká spořitelna tedy aplikaci musela přejmenovat na Poketka.

Všechny funkce aplikace jsou stejné jako před jejím přejmenováním. Kromě mobilních plateb umí Poketka vygenerovat tzv. jednorázovou platební kartu pro bezpečné platby v e-shopech či nabízí slevový program na bázi okamžitých slev. Slevy lze čerpat u více než stovky obchodníků z různých kategorií (e-shopy, auto-moto, bydlení, zahrada, cestování, elektro, děti, ubytování či restaurace).

Poketka
Poketka
Cena: zdarma

Nově v aplikaci umožňuje přidat si i kreditní kartu od Visa. Na možnosti platit i s kreditní kartou od Mastercard Česká spořitelna pracuje. V nastavení si lze nově vypnout animaci ryby a zlepšilo se zobrazení nových nabídek slevového programu.

Co když stále používám Saifu?

Všichni klienti, kteří mají nainstalovanou aplikaci Saifu, s ní mohou bez problémů platit i nadále do konce září. Pokud by samozřejmě chtěli přejít na Poketku hned, stačí si ji nainstalovat.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments