Domů » Bleskovky » Podívejte se na vydařený fanouškovský render chystaného Nexusu 5

Podívejte se na vydařený fanouškovský render chystaného Nexusu 5

Na nedávno uveřejněném videu o odhalení sochy nové verze Androidu s označením KitKat bylo možné v ruce jednoho z přihlížejícíh zaměstnanců Googlu krátce spatřit chystaný Nexus 5. Finální podoba zadní strany už je nám tedy v tuto chvíli nejspíše známá, přesto by bylo škoda přehlédnout vydařený render od jednoho z uživatelů fóra reddit.com

 

Na něm je telefon na kratších stranách více zaoblený, než kousek z videa, jinak by ale nemusel být daleko od pravdy. Na zádech nechybí výrazná čočka fotoaparátu a samozřejmě ani velké logo Nexus doplněné o menší symbol LG. Od nového Nexusu 5 se očekává kombinace čtyřjádrového procesoru Qualcomm Snapdragon 800, pětipalcového fullHD displeje a příznivé cenovka mezi 200 – 300 americkými dolary. Představen by měl být během letošního podzimu.

 

Zleva: Vizualizace Nexusu 5, Nexus 4 a Samsung Galaxy Nexus

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

4 komentářů

 1. Karel (neregistrovaný)

  Smarja to jako fakt nekoho bavi cmarat si jen tak, jak asi bude vypadat nejakej telefon? K cemu to jako je? (ted se nebavim o situaci, kdy to dotycny vydava za nejaky leak skutecnosti a namasti si na tom kapcu, to pak jo)

  • Nečmárá jen tak, vychází z toho, co bylo vidět ve videu představení sochy KitKat a to co tam bylo vypadá jako nexus. Btw nexusy mají velkou oblibu a hodně lidí se na ně těší tak někdo k zadní straně(z videa) přidělal přední a právě ta přední se většinou moc nemění. Mě to zajímá:)

  • XX (neregistrovaný)

   Někoho baví čmárat si podobu nových telefonů, jiného zase obrážet o víkendu hospody. Každý máme jiné zájmy.

 2. Tvarové linie Nexusů by takto byly zachovány. Takovýto Nexus 5 bych si pořídil. To co se objevili na zveřejněném videu z odhalování pajďuláka nového androida vypadalo až odpudivě. Ještě by mně zajímal koncept Motoroláckého Nexu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).