Domů » Bleskovky » Podívejte se na video odvážného konceptu Androidu 5.0

Podívejte se na video odvážného konceptu Androidu 5.0

Google ještě ani neodhalil nadcházející Android 4.4 s kódovým označením KitKat a někteří fanoušci už nadšeně očekávají a spekulují, co přinese verze 5.0. Jedním takovým je i Craig Tuttle, který vytvořil dokonce i video ukazující jeho nápady, jak by mohla příští generace populárního systému vypadat.

Ústředním prvkem celého Androidu 5.0 má být informační služba Google Now, která bude podle Tuttla protkána celým systémem. Narazíme na ni prakticky na každém kroku, ať už při procházení webu, nebo při psaní IM zpráv. Změnit se má i vzhled uživatelského prostředí, který bude následovat aktuální designové trendy a místo barevných animací se bude soustředit spíše na obsah a práci s písmem.

Android 5.0 Concept

Taková je tedy představa Craiga Tuttla o Androidu 5.0. Jaká je ta vaše? Pokud vám tvorba fanouškovských konceptů nic neříká, můžete se s ostatními v diskuzi alespoň podělit o nápady na kódové označení další verze. Bude Google pokračovat ve spolupráci se známými potravinářskými značkami jako v případě čokoládových tyčinek KitKat?

Miroslav Havlíček

7 komentářů

 1. no brr – jeste, ze je to jenom fanouskovo zbozne prani.

 2. Petr (neregistrovaný)

  shit…

 3. gaspic (neregistrovaný)

  fuj, ten android je čím dál ošklivější a zmatenější!

  • Erhm, zmatenej si tu jen a pouze ty – tohle je jen koncept od fanouška – takže takhle nejspíše Andoid 5 vypadat nebude… A i kdyby, tak výrobci na něj stejně plesknou svoje nástavby.

  • honza (neregistrovaný)

   Tvůj děda je čím dál ošklivější a zmatenější….nechápeš jaký je rozdíl mezi fanouškovským konceptem a oficiální verzí?

  • dresin (neregistrovaný)

   Aneb, jak ze sebe udělat hlupáka devíti slovy.

 4. Posik (neregistrovaný)

  Možná jsem po předešlých komentářích divnej ale mě se to líbí hlavně ta provázanost Google aplikací, akorát by s tím muselo do ČR přijít větší využití karet v Google Now

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).