Domů » Bleskovky » Podívejte se na film natočený na Galaxy S21 Ultra. Stojí za ním světoznámý režisér

Podívejte se na film natočený na Galaxy S21 Ultra. Stojí za ním světoznámý režisér

Samsung Galaxy S21 Ultra je tady s námi už téměř rok, nicméně pro jihokorejského giganta je to stále jeden z klíčových modelů. Důkazem je nová marketingová kampaň, která má poukázat na výjimečné fotografické schopnosti tohoto telefonu. V tomto případě jde hlavně o video.

Princess & Peppernose Trailer Filmed #withGalaxy | Samsung

Kampaň nese označení Filmed #withGalaxy a k propagaci vlajkové lodě využívá i některá známá režisérská jména. Jedním z nich je například Joe Wright (filmy Pokání, Pýcha a předsudek nebo Nejtemnější hodina), jehož tým při natáčení nového krátkého snímku Princess & Peppernose používal širokoúhlý objektiv Galaxy S21 Ultra k natáčení detailů nebo otevřených scén. 

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G camera nahled
Samsung Galaxy S21 Ultra

Dalším režisérem je čínský Sha Mo (filmy Love Will Tear Us ApartMy Huckleberry Friends), který u svého krátkého filmu Kids of Paradise využíval především funkci Director’s View. Ta umožňuje natáčení všemi třemi objektivy zároveň a možnost rychlého přepínání mezi nimi.

Oba zmíněné krátké snímky budou mít premiéru na Mezinárodním filmovém festivalu v Pusanu, který se koná právě nyní až do 15. října.

Whodunnit | Cinematic mode | iPhone 13 | Apple

Můžeme se domnívat, že toto je reakce Samsungu na podzimní představení nových produktů Applu, kde byla odhalena nová řada iPhonů 13 spolu s funkcí filmařský režim, kterou jsme vám podrobně představili v tomto článku.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

2 komentářů

  1. S21 Ultra vlastnim uz par mesiacov a zrovna video za sera, doma v noci pod lampou alebo tma vonku je jeho najslabsia cast fotaku. Za svetla nataca velmi dobre a aj s fotakom som spokojny a pre mna v tomto nema konkurenciu vdaka 10x zoomu (vyuzivam ho casto). Ale tie nocne videa.. no to ma sklamalo. Ale maju na com zapracovat do buducej S rady. V tomto klobuk dole pred iphone 13. To je jedina vec co by som z tadial zobral.

    • Tak ono světlo je alfa a omega videa/fotografie. Každý mobil za špatného světla natáčí blbě. Jen ty nejlepší natáčejí míň blbě.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).