Domů » Bleskovky » Pocophone F1: příští aktualizace přidá funkci, která potěší všechny majitele

Pocophone F1: příští aktualizace přidá funkci, která potěší všechny majitele

Smartphone Pocophone F1 (recenze) je smartphone střední třídy, jehož největším benefitem je vlajkový čipset Qualcomm Snapdragon 845 a nízká cena. I přes některé kompromisy ve výbavě se nešetřilo na hlavním fotoaparátu, který v dané cenové hladině mile překvapuje. Ve slepém fototestu youtubera Marcuse Brownlee, v němž bylo nasbíráno několik milionů hlasů, se dokonce umístil ve finále, kde se musel sklonit před Huawei Mate 20 Pro (recenze). Porazil dokonce i Samsung Galaxy Note 9 (recenze).

The Blind Smartphone Camera Test 2018!

Brzy přijde podpora super slow motion videí s 960 fps

Pocophone F1 se navíc může těšit na další zlepšování svého fotoaparátu, první beta verze systému MIUI 10.8.12.4 přidává novinku v podobě záznamu super slow motion videa se snímkovací frekvencí 960 fps. Dosud tento telefon zvládal pouze 120, popř. 240 snímků za vteřinu. Další novinkou bude režim Super low-light, který zajistí lepší snímky pořízené za zhoršených světelných podmínek; Xiaomi k tomu využívá sérii 8 snímků s různou expozicí, které pak spojí do jednoho.

OTA aktualizace pro beta testery má velikost 184 MB, kdy bude uvolněna ostrá verze, je v tuto chvíli neznámé. Podporu super slow-motion videí a režimu Super low-light dostal v minulých dnech i smartphone Xiaomi Mi 8 Explorer, který pohání stejný čipset.

Xiaomi Pocophone F1: recenze

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).