PocketPC: PocketBreeze a ContactBreeze v nových verzích

PocketBreezeOblíbený PIM manager PocketBreeze se dnes dočkal nové verze 5.0.10 a rozhodně se nejedná o nějaký obyčejný relase. Jak výrobce programu, společnost SBSH Software informuje, v nové verzi kompletně předělali celé jádro tohoto PIM manageru, což by se v praxi mělo projevit prý až trojnásobným zrychlením startu programu. Jistě také potěší, že je program dostupný v české lokalizaci.

Pro uživatele starších verzí je upgrade na novou verzi zdarma, pokud jste PocketBreeze ještě nikdy nepoužívali, rozhodně vyzkoušejte jeho demoverzi. Plná verze programu stojí 14.95$ a koupit si ji můžete třeba na Handango.

ContactBreezeUpdatu se dočkal také propracovaný správce kontaktů ContactBreeze a aktuálně je dostupný ve verzi 1.2.01. Jelikož tato aplikace pracuje v přímé spolupráci s programem PocketBreeze, došlo i zde k podstatné navýšení rychlosti. Provedené změny v programech se však projeví pouze u uživatelů s OS Windows Mobile 5.0.

Demoverzi ContactBreeze 1.2.01 stahujte zde. Plnou verzi za 5.95$ opět zakoupíte na Handango.

Screenshoty z programů:
PocketBreeze Animation ContactBreeze

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku