Domů » Články » Pocket Heroes: První hratelná verze je na světě !

Pocket Heroes: První hratelná verze je na světě !

PocketHeroes (hratelná verze)Již několik měsíců spousty majitelů PPC sledují vývoj freewarového klonu PC verze hry Heroes of Might and Magic s názvem PocketHeroes. Tento jedinečný titul včera konečně spatřil světlo světa v první hratelné verzi. Již v říjnu jsme vám naservírovali ukázku enginu, kde jste se však mohli pouze pohybovat po mapě, tím však seznam možností ve hře končil.

Dnes je tomu zcela jinak a všichni si tak konečně můžeme vyzkoušet novou aplha verzi, ve které již můžete bojovat a ,,komunikovat,, s okolním světem, což je pro všechny příznivce velmi dobrá zpráva. Vždyť už se tolikrát spekulovalo o tom, že byl vývoj hry pozastaven, ale naštěstí se tak nestalo.

Novou a především hratelnou verzi stahujte z naší Download sekce. Tuhle hru prostě musíte vyzkoušet ! Další informace a hromadu screenshotů naleznete na oficiálních stránkách hry.

Screenshoty z nové verze:
1 
2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments