Domů » Články » Pocket Heroes: První hratelná verze je na světě !

Pocket Heroes: První hratelná verze je na světě !

PocketHeroes (hratelná verze)Již několik měsíců spousty majitelů PPC sledují vývoj freewarového klonu PC verze hry Heroes of Might and Magic s názvem PocketHeroes. Tento jedinečný titul včera konečně spatřil světlo světa v první hratelné verzi. Již v říjnu jsme vám naservírovali ukázku enginu, kde jste se však mohli pouze pohybovat po mapě, tím však seznam možností ve hře končil.

Dnes je tomu zcela jinak a všichni si tak konečně můžeme vyzkoušet novou aplha verzi, ve které již můžete bojovat a ,,komunikovat,, s okolním světem, což je pro všechny příznivce velmi dobrá zpráva. Vždyť už se tolikrát spekulovalo o tom, že byl vývoj hry pozastaven, ale naštěstí se tak nestalo.

Novou a především hratelnou verzi stahujte z naší Download sekce. Tuhle hru prostě musíte vyzkoušet ! Další informace a hromadu screenshotů naleznete na oficiálních stránkách hry.

Screenshoty z nové verze:
1 
2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. bohuzel nepujde, je to pro ppc

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).