Domů » Bleskovky » PlayStation Now bude v budoucnu podporovat streamování PS3 her do tabletů s Androidem

PlayStation Now bude v budoucnu podporovat streamování PS3 her do tabletů s Androidem

Společnost Sony na CESu mimo jiné představila novou službu PlayStation Now, dík které bude například možné streamovat hry původně určené pro PlayStation 3 na PlayStation 4. Sony tím elegantně vyřešilo problém zpětné kompatibility a později bude tituly možné „hrát“ také na konzoli PS Vita, nových modelech televizí Bravia a co je nejzajímavější, dokonce i tabletech řady Xperia s Androidem. A není vyloučeno, že se v budoucnu dočkáme rozšíření služby na další zařízení Androidem.

Služba PlayStation Now nebude zadarmo a hráči si ji budou muset platit, jako první bude v průběhu letošního léta dostupná hráčům v USA, od ledna ale poběží zkušební provoz. Termín spuštění pro Evropu zatím nebyl oznámen, ale doufejme, že na sebe také nenechá dlouho čekat. Pro využívání služby Sony doporučuje připojení s rychlostí minimálně 5Mbps nebo vyšší.

Doufejme tedy, že se spuštění PlayStation Now pro tablety s Androidem, a nejen ty od Sony, dočkáme ještě v průběhu tohoto roku. Pro náruživé hráče by to jistě byla skvělá možnost, jak své oblíbené tituly hrát téměř kdykoliv.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments