Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » PlayStation Now bude v budoucnu podporovat streamování PS3 her do tabletů s Androidem

PlayStation Now bude v budoucnu podporovat streamování PS3 her do tabletů s Androidem

Společnost Sony na CESu mimo jiné představila novou službu PlayStation Now, dík které bude například možné streamovat hry původně určené pro PlayStation 3 na PlayStation 4. Sony tím elegantně vyřešilo problém zpětné kompatibility a později bude tituly možné „hrát“ také na konzoli PS Vita, nových modelech televizí Bravia a co je nejzajímavější, dokonce i tabletech řady Xperia s Androidem. A není vyloučeno, že se v budoucnu dočkáme rozšíření služby na další zařízení Androidem.

Služba PlayStation Now nebude zadarmo a hráči si ji budou muset platit, jako první bude v průběhu letošního léta dostupná hráčům v USA, od ledna ale poběží zkušební provoz. Termín spuštění pro Evropu zatím nebyl oznámen, ale doufejme, že na sebe také nenechá dlouho čekat. Pro využívání služby Sony doporučuje připojení s rychlostí minimálně 5Mbps nebo vyšší.

Doufejme tedy, že se spuštění PlayStation Now pro tablety s Androidem, a nejen ty od Sony, dočkáme ještě v průběhu tohoto roku. Pro náruživé hráče by to jistě byla skvělá možnost, jak své oblíbené tituly hrát téměř kdykoliv.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. JaroB (neregistrovaný)

  Bolo by dobré poopraviť, že bude možné streemovať hry PS2 a PS3 na PS4,Vitu a neskôr aj na Xperie. Škoda len hier na PS1 to by som privítal ako prvé.

  [odkaz]

 2. olieee (neregistrovaný)

  Na techradaru jsem četl že bude podpora i pro ios

  • uni (neregistrovaný)

   Dovedu si představit, že Sony chce nabídnout hry z Sony herních prostředí do Sony zařízení. Apple iOS mi tam nějak neštymuje:)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel