Domů » Bleskovky » Plants vs. Zombies 2: Nová aktualizace zpřístupňuje další herní svět Far Future

Plants vs. Zombies 2: Nová aktualizace zpřístupňuje další herní svět Far Future

Po dlouhých měsících čekání jsme se konečně dočkali a pro hru Plants vs. Zombies 2 byl před několika okamžiky uvolněn klíčový update, který zpřístupňuje čtvrtý herní svět s názvem Far Future, kde se přenesete do roku 2323.

Pokud jste hru poctivě hráli, neměl by ve vaší výbavě chybět bonusový klíč, se kterým se vám svět odemkne. Jestliže se vám jej nepovedlo získat, můžete to zpětně ve třetím světe zkusit a nebo si čtvrtý svět Far Future odemknout za zhruba 130 Kč.


Nový svět pro Plants vs. Zombies 2 je konečně tady

S novým světem získáte dalších 24 levelů ve zcela novém prostředí, jednu nekonečnou zónu navíc, sedm nových rostlinek, nové kombo pro likvidaci nepřátel a další souboj s bossem po překonání základních úrovní. Přibyl také režim pro pěstování rostlinek – o ty se musíte starat a odměnou vám budou zlaťáky navíc. Dobrou zprávou je, že se v budoucnu dočkáme dalšího světa; jak nám však autoři prozradili, na jeho zpřístupnění si ale budeme muset počkat minimálně do léta. Speciální klíč pro chystaný pátý svět se nám mimochodem povedlo získat už v 8. levelu.

  
S klíčem svět odemknete zdarma, bez něj budete muset vývojářům zaplatit

Update hry pro iOS má okolo 55 MB, v případě Androidu se stáhne 362MB balíček. Pro Windows Phone 8 zatím hra dostupná není a ani nemáme zprávy o tom, že by na ní vývojáři z PopCap Games pracovali.

- -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Mrak (neregistrovaný)

    Hlavně že původně PopCap hlásili, že PvZ2 bude jako první právě pro Windows Phone.

    A výsledek? Od vydání pro iOS/Android uběhlo jistě alespoň půl roku, ale pro WP pořád nic a nic.. :/

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).