Domů » Články » Pinoy ComPacker: Jak spustit většinu Java her na smartphonech ?

Pinoy ComPacker: Jak spustit většinu Java her na smartphonech ?

Pinoy ComPackerNa serveru Gpcarreon se před malou chvílí objevila utilita s názvem Pinoy ComPacker, která umí „opravovat“ jar soubory, které nejsou z nějakého důvodu kompatibilní s DeltaMIDP emulátorem (nebo JavaManem). Určitě jste se již při zkoušení Java aplikací setkali s hláškou typu „Failed to run the MIDlet„, a právě tento problém by měla řešit freeware utilita Pinoy ComPacker.

Pro její spuštění je potřeba mít na PC Windows XP se SP2 (doporučují to autoři programu). Až program nainstalujete, stačí jej spustit a do jeho okna přetáhnout JAR soubor, který vám dříve nefungoval. Aplikace jej překompiluje do takové podoby, aby ji váš smartphone spustil. 100% funkčnost samozřejmě není zaručena, ale i tak se může poměr úspěšnosti spuštěných aplikací značně zvýšit.

Program stahujte z naší Download sekce, další informace a návod s obrázky najdete na Gpcarreon.com.

1

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. a neni neco podobneho na PPC? chtel jsem neco hrat s kamosem co ma Sie S65 prez BT a hra nesla.

  2. o aplikaci primo pro ppc nevim, ale vyzkousej ten midlet, ktery ti nefungoval prohnat timhle programem a nasledne spustit v PPC. Treba to vylepsi kompatibilitu i pro tuhle platformu.
    Ja z javy obcasne pouzivam jen Operu Mini, jinak vubec zadne midlety, proto nemam moznost vyzkouset.

  3. ..:: pouzivam operu mini ::..
    proc nepouzivas operu pro PPC? protoze neni free? to by nemel byt takovy problem

  4. Pouzivam obe verze, tu pro PPC samozrejme casteji. Ale obcas se mi hodi i ta mini verze…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).