Papyrus Calendar je tu v nové verzi 1.2

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Papyrus 1.2Papyrus Calendar od společnosti SBSH Software se včera dočkal nové stabilní verze s číslem 1.2. Po spoustě meziverzí si tak můžete vychutnat velmi revoluční verzi 1.2. Ta přináší v zásadě dvě hlavní změny, tou první je plná podpora OS Windows Mobile 5.0 a tou druhou podpora QVGA displejů. Samozřejmě, že Papyrus chodí bez problémů i na starších operačních systémech a používat jej tak mohou i uživatelé WM2002.

Upravena byla však z části vnitřní struktura programu, proto se po spuštění nelekněte přeházených nebo nových položek. Celkově by se však díky těmto změnám měla práce a orientace v programu několikanásobně zrychlit a SBSH nám na začátek roku připravili další, skvěle funkční verzi jednoho z nejlepších PIM manažérů pro smartphony.

Demoverzi, která je plně funkční 12 dní stahujte z naší Download sekce. Plnou verzi si za 18$ (platí pro zakoupení nové verze, ne pro upgrade z nižší verze) zakoupíte na Handango.

Screenshoty z programu:
1 2 3

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku