Domů » Bleskovky » Paper Monsters: Chytlavá 3D plošinovka plná papírových předmětů (tip na hru)

Paper Monsters: Chytlavá 3D plošinovka plná papírových předmětů (tip na hru)

Vezměte trochu Little Big Planet, smíchejte se Super Mariem a okořeňte Raymanem. Asi tak bychom mohli stručně charakterizovat recept, dle kterého postupovali vývojáři stojící za necelé dva měsíce starým titulem Paper Monsters. Jde o velmi podařenou plošinovku ve 3D, v jejímž imaginárním světě je vše vytvořeno z papíru, knoflíků a bavlny. S vaším kartonovým panáčkem tak budete procházet 28 rozsáhlých úrovní odehrávajících se v šestici různých originálních prostředích a to vše za doprovodu skvělého soundtracku a vydařené, byť trochu kýčovité grafiky.

Cestou sbíráte knoflíky sloužící k nákupu různých bonusů a je potřeba se také bránit papírovým příšerám, které průběžně potkáváte. Později můžete využívat různé power-upy sloužící například k létání nebo plavání pod vodou.

  

Nehledě na mírumilovnou barevnou grafiku se u hry mohou slušně pobavit i ti starší z nás a není nic jednoduššího, než to vyzkoušet na vlastní kůži. Paper Monsters jsou k dispozici pro iOS, Android a nově také pro Windows Phone 8 (včetně modelů s 512 MB RAM) za cenu 20 Kč, pro Android je dostupná také bezplatná verze.

Odkaz na App Store

Odkaz na Google Play Odkaz na Google Play
Placená/bezplatná verze

Odkaz na WP katalog

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments