Domů » Bleskovky » Pantech Vega Secret Up chce zatopit konkurenci: Čtyři jádra, velký fullHD displej a čtečka otisků prstů

Pantech Vega Secret Up chce zatopit konkurenci: Čtyři jádra, velký fullHD displej a čtečka otisků prstů

Pantech před několika okamžiky odhalil nový tabletofon, který má konkurovat Samsungu Galaxy Note 3, Nokii Lumia 1520 či HTC One Max. Ve výbavě najdeme 5,6″ fullHD displej, quad-core čip Snapdragon 800 s jádry Krait (2,3 GHz), grafický akcelerátor Adreno 330 a 2 GB RAM.

Specifikace dále zahrnuje 13Mpx fotoaparát, 16GB interní úložiště bez možnosti rozšíření, což by některým uživatelům nemuselo dostačovat, 3150mAh baterii a Android ve verzi 4.2.2 doplněný o vlastní uživatelské prostředí Pantechu. Další specialitou je přítomnost čtečky otisků prstů. Potěší také nativní podpora formátu FLAC (Qualcomm DRE Audio technology). Celkové rozměry jsou 51,4 x 76,4 x 9,5 mm, hmotnost pak 174 gramů (tmavá varianta), respektive 173 gramů pro světlou verzi.

Pantech dále uvádí, že obsah zobrazovaný na displeji je naprosto v bezpečí a pokud se vám na něj bude někdo dívat „přes rameno“, nic neuvidí. Nevíme, jak přesně tento bezpečnostní prvek funguje, ale rozhodně se jedná o zajímavý bezpečnostní prvek.

Tabletofon bude dostupný v černé a bílé verzi. Už v průběhu tohoto měsíce se začne prodávat v Jižní Koreji, avšak informace o ceně a dostupnosti na globálním trhu zatím nebyly zveřejněny.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments