Pantech chystá konkurenta pro Samsung Galaxy S4 (aktualizováno)

Aktualizováno 16. dubna, 00:05

Na internetu se objevily údajné fotografie chystaného top modelu Pantech Vega Iron. Snímky nejsou příliš kvalitní, ale alespoň si můžeme udělat částečnou představu o designu telefonu, který by měl být dostupný hned ve dvou barevných variantách. Kromě tmavé se dočkáme i bílé verze.

 

Původní článek

V poslední době se začaly objevovat spekulace odhalující plány jihokorejského výrobce Pantech, který údajně připravuje nový smartphone, který se má pustit do přímého boje s modelem Galaxy S4 od Samsungu. Tajemná novinka nese prozatimní označení Vega Iron (IM-A870) a podle všeho se bude jednat o vskutku nadupané zařízení nad kterým zaplesá nejedno srdce technologického nadšence. Dominantou se má stát dotykový panel s úhlopříčkou pět palců (720 x 1280) px), který se bude vyznačovat téměř nulovými okraji.

O dostatek výpočetního výkonu se postará čtyřjádrový procesor Snapdragon 600 s taktem 1,7 GHz a operační paměť s kapacitou 2 GB. Další hardwarová výbava bude obsahovat 13Mpx fotoaparát, NFC, podporu pro LTE a integrovaný Li-Ion akumulátor s relativně průměrnou kapacitou 2150 mAh. Součástí úniku jsou i informace o rozměrech, které činí 136,3 x 67,7 x 8,8 milimetrů. Hmotnost by pak neměla překročit hranici 154 gramů. Zda se výše uvedené spekulace potvrdí či nikoliv se dozvíme již 18. dubna, kdy má dojít k oficiálnímu odhalení.

Autor článku
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku