Domů » Bleskovky » Panasonic KX-PRX120: Domácí bezdrátový telefon s Androidem

Panasonic KX-PRX120: Domácí bezdrátový telefon s Androidem

Nestává se často, abychom vás na našem serveru informovali o novinkách ze světa pevných linek a domácích telefonů, tentokrát je ale na místě udělat výjimku. Panasonic totiž představil nový bezdrátový telefon KX-PRX120 běžící na operačním systému Android.

Novinka je kromě dnes už zastaralé, i když stále hojně rozšířené verze Androidu 4.0 vybavena 3,5″ displejem s rozlišením 320 × 480 pixelů a podporou Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Bonusem navíc je 0,3Mpx přední kamerka pro videohovory, kterou je díky široké nabídce nástrojů v Google Play možné použít třeba pro komunikaci přes Skype nebo jakoukoliv jinou VoIP aplikaci. Očekávaná cena Panasonicu KX-PRX120 je 169 liber (ca 5 000 Kč bez DPH). Zda se ho ale někdy dočkáme i v našich obchodech, bohužel nevíme.

Miroslav Havlíček

3 komentářů

  1. Zirk0n (neregistrovaný)

    K čemu je mi GPS?

  2. Michal (neregistrovaný)

    Abys přece věděl, jak ze své několikahektarové zahrady trefit domů ;-D

  3. S přihlédnutím k ceně a k tomu, že je to telefon k pevné lince…mi nějak uniká jeho smysl – myšleno smysl toho, proč mít tuto výbavu v takovémto telefonu :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).