Sledujte nás na YouTube

Osmisměrky: Potrapte své mozkové závity s novou hrou od českých autorů

Pro iPad je na App Store dostupná nová česká hra Klasické osmisměrky. Ve hře jsou čtyři sešity s osmisměrkami. Do prvního, zeleného, můžete nakouknout zdarma a čekají vás tam tři ukázkové. Pokud vás luštění chytne, můžete si zakoupit za 0,89 EUR další sešit, kde je připraveno deset tématicky zaměřených osmisměrek. Témata jsou Velikáni starověkého Řecka, Vynálezy a objevy a Historie psaní a tisku.

  

Texty s tajenkou vytvářím sám a předlohou a inspirací mi jsou česká wikipedie a dostupné knihy a časopisy. K tomu, aby vznikla matice s písmeny a slova k luštění, jsme zakoupili licenci softwaru CwdStudio. Aplikace je dostupná pouze pro iPad. Do budoucna připravujeme verzi pro iPhone a pro telefony a tablety s Androidem.“, uvádí autor aplikace.

-

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *