Oskarta je zpět, Vodafone představil vlastního virtuálního operátora

Vodafone nečekaně přichází s vlastním virtuálním operátorem. Oskarta (ten název vám určitě něco říká) je určena pro všechny, kteří se přestávají orientovat v komplikovaných nabídkách virtuálních operátorů. Její hlavní výhodou je jednoduchá nabídka: volání do všech sítí za 2 koruny na minutu a SMS za 1,50 korun. Internet na den (500 kB) bude pro zákazníky Oskarty do 31. května 2014 zdarma. Karta bude k dostání od 2. prosince.


Vodafone je zpět s novým virtuálem

Zákazník si může Oskartu pořídit dvěma způsoby: 

  • Oskarta zadarmo s kreditem 10 korun – půjde pořídit pouze přes eShop Oskarty, SIM karta bude zákazníkovi doručena zdarma v obálce jako dopis do schránky 
  • Oskarta za  100 korun s kreditem ve stejné hodnotě – půjde pořídit ve vybraných trafikách, prodejnách a benzínových pumpách. V případě, že si ji zákazník objedná přes eShop, bude ke kartě přiúčtována částka 69 korun za doručení na dobírku 

Ceny za volání, SMS a data budou následující: 

  • volání do všech sítí 2 Kč za minutu
  • SMS do všech sítí 1,50 Kč
  • Internet na den (500 kB) – do 31. května 2014 zdarma; poté 1 MB = 1 Kč
  • Internet na týden (60 MB) – 49 Kč (dalších 60 MB za 39 Kč)
  • Internet na měsíc (200 MB) – 149 Kč na kalendářní měsíc (dalších 200 MB za 99 Kč) 

Oskarta bude fungovat jako virtuální operátor typu „Branded reseller“, tzn. služby bude prodávat pod vlastní značkou. Hovory jsou účtovány po první minutě po vteřinách (60 + 1).

Zákazníci si budou moci svůj účet spravovat bezplatně sami v Samoobsluze Oskarty, v Hlasové samoobsluze na čísle *30 a v SMS Samoobsluze příkazem na 7700. Pozor však, hovor s operátorem je zpoplatněn 39 korunami. Prodejny Vodafonu Oskartu neprodávají, ani neposkytují péči zákazníkům Oskarty.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku