Domů » Bleskovky » Originální česká hra Machinarium vyšla pro Windows Phone 8

Originální česká hra Machinarium vyšla pro Windows Phone 8

Pro Android a iOS už je dlouhou dobu dostupná skvělá česká point-and-click adventura Machinarium od společnosti Amanita Design, která už v minulosti slavila obrovský úspěch na systémech Windows, Mac OS X a Linux. Machinarium je opravdu originální počin a kdo jste už tenhle titul hráli, určitě mi dáte za pravdu. Grafická stránka hry je naprosto perfektní zejména díky ručně kresleným scénám. V roli sympatického robota budete řešit zapeklité úkoly, hádanky a všemožné puzzle skládanky.

Pro uživatele zařízení se systémem Windows Phone 8 máme dobrou zprávu, hra už je k dispozici také pro tuto platformu a cena plná verze je 94 Kč, trial verze není k dispozici. Diskutovat o hře můžete v našem fóru, kde má Machinarium své vlastní téma. Za tip na bleskovku děkujeme našemu čtenáři s přezdívkou ReopsatorC47.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.