Domů » Bleskovky » Oppo N-Lens N1: Další informace o tajemném fotomobilu z Číny

Oppo N-Lens N1: Další informace o tajemném fotomobilu z Číny

V našich končinách méně známý výrobce Oppo v současné době usilovně pracuje na vývoji zařízení spadající do kategorie fotomobilů. Nejnovější indicie hovoří o přítomnosti dvanáctimegapixelového fotoaparátu s čipem „Owl“, který má vynikat pořizováním snímků za zhoršených světelných podmínek. Bližší podrobnosti o samotném fotočipu zatím zůstávají záhadou, nicméně lze očekávat osazení kvalitní optikou s vyšší světelností, než na jakou jsme u běžných smartphonů zvyklí.

   

Další výbava má podle zákulisních informací obsahovat xenonový blesk, čipset Snapdragon 800, 2 GB paměti RAM a operační systém Android s vlastní grafickou nadstavbou. Tajemný smartphone má nést komerční označení Oppo N-Lens N1 a cenovku pohybující se na hranici 480 USD (zhruba 9 400 CZK). Zda se novinka dostane i na trhy mimo domovskou Čínu je v tuto chvíli zatím nejasné.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments