Domů » Bleskovky » Oppo N-Lens N1: Další informace o tajemném fotomobilu z Číny

Oppo N-Lens N1: Další informace o tajemném fotomobilu z Číny

V našich končinách méně známý výrobce Oppo v současné době usilovně pracuje na vývoji zařízení spadající do kategorie fotomobilů. Nejnovější indicie hovoří o přítomnosti dvanáctimegapixelového fotoaparátu s čipem „Owl“, který má vynikat pořizováním snímků za zhoršených světelných podmínek. Bližší podrobnosti o samotném fotočipu zatím zůstávají záhadou, nicméně lze očekávat osazení kvalitní optikou s vyšší světelností, než na jakou jsme u běžných smartphonů zvyklí.

   

Další výbava má podle zákulisních informací obsahovat xenonový blesk, čipset Snapdragon 800, 2 GB paměti RAM a operační systém Android s vlastní grafickou nadstavbou. Tajemný smartphone má nést komerční označení Oppo N-Lens N1 a cenovku pohybující se na hranici 480 USD (zhruba 9 400 CZK). Zda se novinka dostane i na trhy mimo domovskou Čínu je v tuto chvíli zatím nejasné.


Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
lokomot1
Anonym
lokomot1

mohlo by to být zajímavé řešení pro lidi co by chtěli dobré foto + android, nic srovnatelného pokud vím není (pokud tedy kvalitou fotografií opravdu bude vynikat). Ten foťák a telefon slepený dohromady od samsungu teda nepočítám..

mino
Anonym
mino

Čo to je dobré foto?

lokomot1
Anonym
lokomot1

co je to za chytrou otázku?

Prostě třeba někdo dokáže ocenit telefon, co bude mít android, větší čip, a například dobrou světelnost objektivu..ten blesk má taky být nadstandard, nechme se překvapit…