Domů » Bleskovky » Oppo míří oficiálně na český trh. Prodeje odstartuje model Reno 5

Oppo míří oficiálně na český trh. Prodeje odstartuje model Reno 5

Značky vycházející z koncernu BBK Electronics Realme, OnePlus a Vivo už na našem trhu nějakou chvíli působí. Jedna z velkých otázek v této souvislosti byla, kdy se dočkáme příchodu značky Oppo, která oficiálně na našem trhu chyběla. Nyní se spekulace staly skutečností. Značka Oppo oficiálně vstoupí na český trh v horizontu několika týdnů.

oppo reno 5
Oppo Reno 5 5G

Oppo je jednou z největších světových značek na poli chytrých telefonů a zařízení. Svůj první mobilní telefon společnost uvedla na trh již v roce 2008 a nyní působí ve více než 40 zemích světa, ke kterým se připojí také Česká republika. Po celém světě má také 6 vlastních výzkumných ústavů, 5 center výzkumu a vývoje a celkově zaměstnává přes 40 000 lidí.

Mezi přednosti smartphonů Oppo patří důraz na design, kvalitní fotografie a videa, prvotřídní displeje či extrémně rychlé dobíjení skrze technologii VOOC. V rámci operačního systému Android využívají chytré telefony Oppo nadstavbu Color OS, který ve svých začátcích využívalo také Realme.

OPPO Reno 5 2
Oppo Reno 5 5G

Vstup na trh značka zahájí prodejem zástupců produktové řady Oppo Reno 5. Postupně však bude Oppo na český trh uvádět další produkty ze svého portfolia, například sluchátka. První chytrý telefon značky Oppo, který zamíří oficiálně na český trh, budeme na SMARTmanii rovněž recenzovat.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).