Domů » Články » Vivo vstoupilo do Česka. Hned na úvod nabízí jeden z vůbec nejvýhodnějších smartphonů

Vivo vstoupilo do Česka. Hned na úvod nabízí jeden z vůbec nejvýhodnějších smartphonů

Jeden z nejprogresivnějších výrobců smartphonů posledních let vstupuje na tuzemský trh. V Česku se dnes začaly prodávat telefony značky Vivo, která má svém kontě hned několik důležitých prvenství. Novinky do svého portfolia zařadila i Mobil Pohotovost, kde jsou již dostupné všechny tři modely, které si Vivo pro české zákazníky přichystalo.

Značka vivo je proslulá svým progresivním přístupem při nasazování revolučních technologií v chytrých telefonech. Například jako první na světě představila smartphone s integrovanou čtečkou otisků prstů v displeji, kterou dnes již najdeme téměř u každého výrobce. Na svědomí má také první pop-up selfie kameru v telefonu, jež se stala účinným řešením pro dosažení displeje s minimálními rámečky.

800 600 Vivo Y70

Vivo vstupuje na český trh se třemi modely. Pro začátek je k dispozici vivo Y11s za 3 299 Kč, dále vivo Y20s s lepším fotoaparátem a vyšším výkonem za 4 299 Kč, a na závěr vivo Y70, který má ve své kategorii nevídaný AMOLED displej a velmi slušné paměti v podobně 8GB RAM a 128GB úložiště. U posledního zmiňovaného modelu na vás navíc čeká úvodní sleva po zadání kódu „vivo“ v košíku, se kterou telefon vychází jen na 5 299 Kč.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.