Domů » Články » Konečně! OnePlus bude mít na českém a slovenském trhu oficiální distribuci

Konečně! OnePlus bude mít na českém a slovenském trhu oficiální distribuci

Na tuhle zprávu fanoušci značky OnePlus čekali několik let. Jak informoval server TechArena.cz, v průběhu tohoto měsíce by se v České republice a na Slovensku měly smartphony tohoto výrobce začít prodávat rámci oficiální distribuce. Tu bude zajišťovat společnost TCCM, která má s distribucí telefonů nejrůznějších značek bohaté zkušenosti.

OnePlus 8 1
Ilustrační obrázek

Už nyní se TCCM stará například o distribuci značek Nokia, Honor či Cat, a v minulosti tato firma na český přivedla firmy jako HTC či Coolpad. Informaci o zahájení oficiální distribuce na LinkedInu potvrdil přímo Kamil Vacek. Česká republika a Slovensko ale nebudou jediné země, do kterých TCCM bude produkty OnePlus dovážet. V rámci CEE regionu je v plánu dalších 8 zemí včetně Rakouska.

Pokud jste si smartphone od OnePlus chtěli pořídit, jedinou možnou cestou bylo objednat si jej ze stránek OnePlus.net. To se ale nyní změní a telefony budou dostupné u vybraných českých prodejců. Pro českého (a slovenského) zákazníka to znamená nejen lepší dostupnost produktů, ale také lepší servisní podporu.

Jedním z prvních smartphonů, které bychom si na českém trhu mohli koupit, by mohl být chystaný OnePlus Nord. Ten slibuje návrat ke kořenům značky a hlavním lákadlem by měla být nízká cena. Dostupné by dále mohly být modely OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

6 komentářů

  1. Paráda. Sice jako objednávat z Oneplus.net nebyl žádný problém. Řešil jsem s nima i reklamaci a vše proběhlo naprosto v pořádku a hlavně rychle, ale když tady budou ofiko, tím lépe. Těším se.

  2. Je to dobrá zpráva. Oficiální dostupnost je naprostým zakládem.

  3. Alespoň jeden

    chválím redaktora, že se nebál uvést původní český zdroj, zatímco ostatní konkurenční CZ weby si dnes všechny najednou všimly statusu na linkedinu (i když je tam už tejden) :-D

  4. Tak to bude paráda.Přemýšlím nad koupí OnePlus 8 Pro, tak počkám…až budou u nás oficiálně. A ještě jsem objevil na coolpouzdra.cz fakt pěkné pouzdra na řadu OnePlus 8.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).