Domů » Bleskovky » Oppo Find 9: Prohlédněte si první snímek chystané novinky se Snapdragonem 810 a QHD displejem

Oppo Find 9: Prohlédněte si první snímek chystané novinky se Snapdragonem 810 a QHD displejem

Není žádný tajemstvím, že společnost Oppo aktuálně pracuje na novém modelu, který by měl brzy převzít žezlo nejlépe vybaveného smartphonu z produktového portfolia. Podle dosavadních spekulací se připravovaná novinka pochlubí procesorem Snapdragon 810, displejem s Quad HD rozlišením a operační pamětí s velkorysou kapacitou 4 GB. Mezi další úniky se nově řadí nedávno zveřejněná fotografie, která údajně zachycuje jeden z prototypů.

 

Snímek odhaluje čelní stranu zařízení s displejem, který má podle anonymního zdroje disponovat velice tenkými okraji. Úhopříčka panelu je prozatím opředena rouškou tajemství, stejně jako zbytek hardwarové výbavy. Oficiální premiéra je očekávána začátkem března při příležitosti konání veletrhu MWC, který se již tradičně koná v Barceloně.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

2 komentářů

  1. pokud toto bude vodotesne tak je to idealni pro vodaky…

  2. Bedřich Jebavý (neregistrovaný)

    Jasně určitě bude voděodolný :D Vzpamatujte se. Vodáci nemaj telefony.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).