Opening days u O2 a Vodafone: Vyzkoušejte si novinku HTC One

Nejnovější telefon značky HTC si může každý z vás vyzkoušet ještě před spuštěním lokálních prodejů. Ve spolupráci s českými operátory Vodafone a O2 připraví HTC na vybrané dny speciální stánek s novinkou HTC One. Přímo u českých operátorů si tak bude moci každý vyzkoušet novou vlajkovou loď na vlastní kůži. První termín Opening days je již tento týden.

  
HTC One se bude prodávat ve stříbrné a černé variantě

  

První ze dvou akcí, kdy si mohou nejen fanoušci HTC vyzkoušet nové HTC One ještě před spuštěním prodejů, se uskuteční v sídle operátora Vodafone. Stánek HTC bude od 7. března do 8. března k dispozici na adrese Vinohradská 167, Praha ve Fuel Cafe (zobrazit mapu, MHD Vozovna Strašnice). Druhá akce, bude připravena v O2 Experience Centre, které se nachází v Obchodním Centru Chodov (mapa), ve dnech 10. až 11. března.

Ve vybraných termínech bude na stánku HTC k dispozici plně proškolený promotérský tým, který návštěvníkům Opening days představí nové HTC One se všemi jeho přednostmi a speciálními funkcemi. Stánek bude rozdělený na několik koutků. Návštěvníci dostanou možnost vyzkoušet si novinky, jakými jsou HTC BlinkFeed, HTC BoomSound, HTC Zoe nebo UltraPixelová kamera telefonu. Chybět nebude ani relaxační zóna s pohodlným posezením.

Tip na článek – HTC One: Vše, co jste chtěli vědět o nové vlajkové lodi

Termíny Opening days

  • Vodafone, Fuel Cafe, Vinohradská 167; 7. – 8. března
  • O2 Experience Centre, OC Chodov, Roztylská 19; 10. – 11. března
Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku