Domů » Bleskovky » OnePlus X bude prodáván na pozvánky pouze první měsíc, v prosinci půjde do přímého prodeje

OnePlus X bude prodáván na pozvánky pouze první měsíc, v prosinci půjde do přímého prodeje

Společnost OnePlus prodává své telefony pozvánkovým systémem, což poměrně ztěžuje jejich dostupnost, avšak čínský výrobce má přehled o počtu zájemců, čímž minimalizuje riziko skladů zaplněných neprodanými telefony. Stejným způsobem je prodáván i nejnovější model OnePlus X, avšak od prosince bude cesta k němu mnohem jednodušší.

  

Čínský výrobce na svém oficiálním blogu odhalil, že pozvánkový systém na OnePlus X bude trvat pouze jeden měsíc a pozvánky mají být zaregistrovaným zájemcům distribuovány mnohem rychleji. V prosinci pak bude možné zakoupit OnePlus X více cestami, například každý týden proběhne přímý prodej. Poté, co si OnePlus ověří, že výroba dokáže držet krok s poptávkou, uvolní OnePlus X do přímého prodeje napořád.

 

Zda je v plánu i změna distribuce zabijáka vlajkových lodí OnePlus 2, čínská společnost neodhalila.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

14 komentářů

 1. Radim (neregistrovaný)

  By mě zajímalo jak je to s odeslanim s oficialnich stranek do ceske republiky skrz Dph a Clo jesty ty castky uz jsou zapoctene v celkove cene telefonu????????????

  • Jochen (neregistrovaný)

   Distribuováno je z Londýna, takže v rámci EHP, takže ta deklarovaná cena je konečná. Ale poštovné je relativně drahé. Express se vyloženě nevyplatí. Obvykle platí Express cca 3 dny a Standard cca 5 dnů (zkrátka do druhého týdne).

  • Jak zaznělo již milionkrát, clo se na mobily nevztahuje. A DPH se musíš podívat do eshopu, jak cenu zobrazují (např. skrz výběr, jaký stát na stránce vybíráš, zda tou nejprimitivnější cesto vidět, jestli se cena mění), ale jistě to někde i uvedou.

 2. HABO (neregistrovaný)

  Ano su, ta cena co mas v tom obchode je konecna

 3. Radim Kopriva (neregistrovaný)

  A cena nejlevnejsiho postovneho je kolik?

 4. Radim Kopriva (neregistrovaný)

  Nevíte někdo jestly ma telefon notifikacni diodu?

  • daw (neregistrovaný)

   Z oficálnej stránky a popisu zariadenia:

   „Indicators: 1 LED notification light (multicolored)“

 5. Radim Kopriva (neregistrovaný)

  A ještě mám dotaz kolik telefonu jde koupit na jednu pozvánku?

 6. Pozvanku mam, ale koupit mi to nejak nejde, kdyz ho chci dat do kosiku, vyjede panel s mym uctem, ale neprida se to…ma nekdo podobne problemy? A je jistota, ze dostanu verzi s EU LTE? (pokud se mi podari jej nakonec objednat driv, nez pozvanka propadne…)

 7. kanoli (neregistrovaný)

  Mám INVITE na OnePlus X, kdo by chtěl, napište

  [odkaz]

 8. david kohout (neregistrovaný)

  [odkaz]

  díky

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).