OnePlus Two: Nástupce legendy bude mít premiéru v pondělí 1. června?

Fanoušci značky OnePlus by měli zbystřit. Výrobce totiž na sociálních sítích upozornil, že se v pondělí 1. června dočkáme nějaké novinky, která opět otřese mobilním segmentem. Jeden ze spoluzakladatelů společnosti, teprve pětadvacetiletý Carl Pei, nám sice nedávno v rozhovoru prozradil, že představení nového top modelu se dočkáme až ve třetím kvartále, ale je docela možné, že se plány OnePlus jednoduše změnily, a nebo že se ve třetím čtvrtletí novinka dostane na trh.


Carl Pei, jeden ze spoluzakladatelů značky OnePlus

O hardwarové výbavě OnePlus Two se toho ještě donedávna příliš mnoho nevědělo. Před pár dny se ale v databázi testovacího programu Geekbench objevil výsledek dosud nepředstaveného kousku od OnePlus s kódovým označením A2001, kterým by měl být právě model Two. Kromě velmi slušného skóre, které atakuje první příčky mezi zařízeními s Androidem, byl také odhalen použitý procesor, kapacita operační paměti a verze systému.


Je čas na změnu, tvrdí výrobce na obrázku, který signalizuje příchod nového zařízení

Qualcomm Snapdragon 810 je se svými osmi jádry a maximálním taktem 2 GHz momentálně tím nejlepším s čím se můžete na trhu setkat. K dispozici by měl mít 3 GB operační paměti. Dříve se spekulovalo, že výrobce osadí ještě o gigabajt paměti více. OnePlus Two by měl rovněž konečně podporovat všechna evropská LTE pásma a těšit se můžeme také na nejnovější Android 5.1 Lollipop. Více budeme vědět už v pondělí 1. června, tak nás nezapomeňte sledovat.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. Martin P. (neregistrovaný)

  – nejsou česká pásma LTe

  Jsou jen pásma používané v Evropě . Stejná pásma jako v ČR sou i v Německu, Francii atd….

  -Pokud vše dopadne nebude v OnePlusOne nikoliv čistý Android ani CyanodenMOD ale CyanogenOS s všemi tak chtěnými a oblíbenými aplikace od firmy Microsoft v řčele tak super vyhledávačem jako je Bing

 2. kolemjdouci (neregistrovaný)

  Aby byly evropske pasma LTE, musely by byt dve verze telefonu, protoze primarni trh bude opet Cina/Indie.

  ROM bude pouze Oxygen OS [odkaz]

 3. Meky (neregistrovaný)

  Prý „legendy“ .. ha ha ha..

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *