Domů » Bleskovky » Fanoušci OnePlus jásají. Výrobce konečně přidá funkci, na kterou se roky čekalo

Fanoušci OnePlus jásají. Výrobce konečně přidá funkci, na kterou se roky čekalo

OnePlus je značka, která od začátku svého fungování stavěla na interakci s fanoušky. Vždyť úplně první model, OnePlus One, byl vytvořen na základě sesbírání dat z diskuzních fór tak, aby naplnil potřeby co největší části uživatelů smartphonů. Značce se velmi daří a je oblíbená mezi širokou veřejností. Tím, jak OnePlus roste, klesá možnost úzké spolupráce s fanoušky. To se projevuje na nevyslyšení proseb a připomínek k produktům a fanoušci OnePlus, mezi které patřím i já, začínají být strategií značky mírně zklamaní. Nedávno ale díky tweetu svitla naděje na lepší zítřky.

OnePlus 7 Pro 06
OnePlus 7 Pro (autor fotografie: Petr Uhlíř)

Tip: Máme parametry OnePlus 8 Pro: 5G, bezdrátové nabíjení i voděodolnost

V OnePlus se totiž (konečně) rozhodli implementovat funkci Always-On Display. Není sice specifikováno, kdy a v jakém modelu se dočkáme tohoto skromného, ale příjemného vylepšení dočkáme. Jako jedna z variant se jeví možnost nasazení funkce při představení řady OnePlus 8, která proběhne již v dubnu.

Problém by neměl být ani s podporou na starších modelech, které by Always-On Display mohli dostat softwarovou aktualizací. To jsou však spekulace, ke kterým se OnePlus zatím nevyjádřil.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments