Sledujte nás na YouTube

OnePlus One obdrží Android 5.0 do konce března

Vývojáři ze společnosti OnePlus uveřejnili finální termíny uvolnění aktualizace na Android 5.0 Lollipop pro smartphone OnePlus One (recenze). V souvislosti s tím se také omlouvají za to, jak dlouho bylo nutné na update čekat, během vývoje se ale objevila spousta překážek, kvůli čemuž bylo nutné přepracovat například software pro fotoaparát, ovladače pro WiFi připojení a další záležitosti.

 

CyanogenMod 12S bude pro toto zařízení vypuštěn 30. března nebo dříve, na tři dny předtím je pak nastaven deadline pro vypuštění nové ROM OxygenOS, s níž výrobce počítá do budoucna. V obou případech jde o ROM postavené na Androidu 5.0 Lollipop. Vývojáři se také dušují, že pokud by termín prošvihli, uspořádají pro své příznivce alespoň soutěž o pět 64GB variant telefonu OnePlus One.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *