Sledujte nás na YouTube

OnePlus One dostane v následujících dnech update na CyanogenMod 12S

Update na CyanogenMod 12S měl pro OnePlus One (recenze) dorazit již koncem března, dosud se tak ale nestalo. Spoluzakladatel společnosti, Carl Pei (rozhovor s ním čtěte zde), však nyní potvrdil, že update prošel schválením a zařízení jej začnou dostávat během následujících dnů.

Mezitím výrobce stihl do světa vypustit svoji vlastní ROM s názvem OxygenOS postavenou na Androidu 5.0, s níž počítá i u svých dalších zařízení. CyanogenMod 12S přináší mimo jiné vylepšení kontroly nad soukromím a právy aplikací či možnost kalibrovat barvy displeje pomocí aplikace LiveDisplay.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

2 komentáře

  1. korzar 28 (neregistrovaný)

    Já osobně se jim na cyanogen 12s už vy…u za 1 jim to trvalo a za 2 už jedu na cm 12.1 unoficial už druhý týden a jak bude ofic nightlis přejdu na něj

  2. teekey (neregistrovaný)

    Taky preferuji komunitni build CM na 1+1. Co se tyce CM12s, tak ROM existuji jiz nejakou dobu, mozna nekolik tydnu, ale zpozdeni ma za duvod ona certifikace vyrobce – nekdo by je mohl podezrivat, ze umyslne zdrzuji, aby uprednostnili “svou” OxygenOS.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *