Domů » Bleskovky » OnePlus One dostane v následujících dnech update na CyanogenMod 12S

OnePlus One dostane v následujících dnech update na CyanogenMod 12S

Update na CyanogenMod 12S měl pro OnePlus One (recenze) dorazit již koncem března, dosud se tak ale nestalo. Spoluzakladatel společnosti, Carl Pei (rozhovor s ním čtěte zde), však nyní potvrdil, že update prošel schválením a zařízení jej začnou dostávat během následujících dnů.

Mezitím výrobce stihl do světa vypustit svoji vlastní ROM s názvem OxygenOS postavenou na Androidu 5.0, s níž počítá i u svých dalších zařízení. CyanogenMod 12S přináší mimo jiné vylepšení kontroly nad soukromím a právy aplikací či možnost kalibrovat barvy displeje pomocí aplikace LiveDisplay.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. Já osobně se jim na cyanogen 12s už vy…u za 1 jim to trvalo a za 2 už jedu na cm 12.1 unoficial už druhý týden a jak bude ofic nightlis přejdu na něj

  2. teekey (neregistrovaný)

    Taky preferuji komunitni build CM na 1+1. Co se tyce CM12s, tak ROM existuji jiz nejakou dobu, mozna nekolik tydnu, ale zpozdeni ma za duvod ona certifikace vyrobce – nekdo by je mohl podezrivat, ze umyslne zdrzuji, aby uprednostnili „svou“ OxygenOS.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).