Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » OnePlus novinky také představí pouze online. Bojí se koronaviru?

OnePlus novinky také představí pouze online. Bojí se koronaviru?

Původní zpráva ze zahraničních zdrojů byla taková, že společnost OnePlus zruší představení modelové řady „8“ kvůli obavám z koronaviru. Jen pár hodin poté však tuto informaci negovalo zastoupení OnePlus s tím, že konference letos měla proběhnout pouze online a žádné fyzické představení telefonů ani nebylo v plánu. Nebylo by to poprvé, co se tato společnost rozhodla neuspořádat akci na uvedení svého smartphonu. Stejným způsobem byl představen model OnePlus 2 nebo OnePlus 5.

oneplus 8 pro 2
OnePlus 8 Pro a jeho sourozenci se možná představí online. Za vniklou situaci však prý nemůže koronavirus

Tip: MWC byl kvůli koronaviru zrušen. Máme pro vás přehled náhradních „tiskovek“

Za běžných okolností by se jednalo o výjimku, protože každý telefon si v poslední době zasloužil oficiální představení a například loňský rok hostil OnePlus se svou konferencí modelů New York. Vzhledem k událostem posledních týdnů, kdy koronavir ovlivňuje nejen svět technologií, se však online eventy zdají jako nejlepší řešení.

K tomuto řešení se přidalo také Sony, Huawei, Honor a další společnosti možná budou následovat. Novinky od OnePlus však světlo světa neuvidí dříve než za měsíc a do té doby se situace může změnit.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments