Domů » Bleskovky » OnePlus 8 Pro pózuje na první fotografii. Prohlédněte si záda očekávaného telefonu

OnePlus 8 Pro pózuje na první fotografii. Prohlédněte si záda očekávaného telefonu

Na webu SlashLeaks se objevila fotografie očekávaného telefonu OnePlus 8 Pro. Snímek údajně pochází z oficiálního serveru společnosti OnePlus na komunikační platformě Discord. Obrázek zachycuje záda telefonu, na nichž se vyjímá vertikálně uspořádaný kamerový modul se třemi čočkami, nalevo od něj je umístěný Time of Flight (ToF) senzor, pod kterým se nachází LED blesk. Fotografii dodává na věrohodnosti i to, že se shoduje s nedávno uniklým CAD renderem.

oneplus 8 pro leaked photo
OnePlus 8 Pro

K představení nové vlajkové lodi společnosti OnePlus by mělo dojít už ke konci příštího měsíce. Mezi očekávané specifikace patří například 6,7palcový Fluid AMOLED displej s QHD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 120Hz. Očekáváme, že procházení obsahu či hraní her bude ještě plynulejší než v případě loňských modelů OnePlus 7 Pro, OnePlus 7T a 7T Pro, které shodně nabídly obnovovací frekvenci „pouhých“ 90Hz.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).