OnePlus Nord Watch prozrazeny. Inspirovaly se u Apple Watch

oneplus watch

Značka Nord je v rámci OnePlus vyhrazena pro zařízení střední třídy a v poslední době je tak úspěšná, že Číňané zvažují její osamostatnění (podobně jako to Xiaomi udělalo s Redmi a Poco). Kromě skvělých telefonů jako OnePlus Nord 2 se pod tímto brandem chystá také příslušenství. Po OnePlus Nord Buds se delší dobu spekuluje také o dostupnějších chytrých hodinkách, které by doplnily OnePlus Watch.

oneplus nord watch 1
Budou takto vypadat chytré hodinky OnePlus Nord Watch?

Až dosud jsme toho příliš mnoho o mytických OnePlus Nord Watch nevěděli, ovšem samotný výrobce nechtěně prozradil jejich vzhled. Podle uniklých screenshotů z aplikace N Health budou mít čtvercový ciferník a zaoblené hrany, přičemž pravé hraně pouzdra bude vévodit tlačítko připomínající korunku. Vzhledem ke snahám učinit značku Nord dostupnější pro běžného zákazníka nepředpokládáme, že se bude jednat o obdobu digitální korunky od Applu.

Snímky obrazovky prozradily rovněž přítomnost šesti ciferníků včetně možnosti nastavit si svůj vlastní s fotografií na pozadí. Hodinky budou taktéž podporovat celou řadu sportovních režimů, a to včetně cyklistiky a chůze. Ze senzorů by měl být přítomný SpO2, senzor srdečního tepu a měřič spánku. Kdy budou OnePlus Nord Watch oficiálně představeny, prozatím nevíme, nicméně se předpokládá, že si svou premiéru odbydou na indickém trhu.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku