TOPlist

OnePlus Nord 3 už není tajemství, specifikace kolují internetem

OnePlus Nord 2 Recenze 1
  • Třetí Nord nejspíše nabídne špičkový 120Hz AMOLED či 100W nabíjení
  • O možné podobě prozatím nemáme informace

OnePlus se výrazně zapsalo na mobilním trhu nejen svými vlajkovými modely, ale také cenově dostupnější střední třídou. Ať už jde o první či druhý smartphone s označením Nord, nebo o jeho různé varianty, čínský výrobce dokázal poskytnout zajímavé parametry za přijatelnou cenu. Nyní se chystá si ověřit, zda blesk udeří do stejného místa znovu s modelem OnePlus Nord 3.

Ten by podle uniklých specifikací na internetu, kterými se na Twitteru pochlubil Debayan Roy, měl potenciálním zájemcům nabídnout 6,5“ AMOLED panel s rozlišením Full HD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz, čipset MediaTek Dimensity 8100 Max, nebo Dimensity 8200, baterii s kapacitou 4 500 mAh či 5 000 mAh a podporou 100W nabíjení, hlavní 50Mpx fotoaparát s optickou stabilizací, 8Mpx širokoúhlý fotoaparát a jeden nespecifikovaný třetí či 32Mpx selfie kameru.OnePlus Nord 2 Recenze 1Nepřehlédněte

OnePlus Nord 3 prozrazen. Výrobce jej omylem ukázal na svých stránkách

Pokud se informace potvrdí, mohlo by se jednat o zajímavou alternativu ve střední třídě. Ostatně předchozí telefony Nord vždy dokázaly být konkurenceschopné, což by měl být případ také OnePlus Nord 3.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku Dominik Vlasák
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku