TOPlist

OnePlus chystá vlastní ohebné telefony, internetem už kolují jejich názvy

Oppo Find N2 Flip 1
  • OnePlus nechce zůstat pozadu s vlastní skládačkou
  • Podle všeho chystá rovnou dva modely

Segmentu ohebných smartphonů výrazně dominuje Samsung, avšak nejeden výrobce si chce z pomyslného koláče ukousnout pokud možno co největší sousto. Snahu vytvořit z tohoto pole konkurenční prostředí, ze kterého bude profitovat zákazník, nelze upřít například Huawei, Oppu, Xiaomi či Motorole, nicméně stále se jedná o poměrně malý trh s omezenou nabídkou zařízení. Podle posledních spekulací ale do „doby ohebné“ vkročí také známý výrobce OnePlus.

Na internetu už dokonce kolují možná jména hned pro dvojici produktů, která zveřejnil leaker se jménem Mukul Sharma na svém twitterovém účtu. Konkrétně jde o OnePlus V Fold a OnePlus V Flip, z čehož lze usuzovat, že čínská firma má v plánu vyprodukovat jeden ohebný telefon à la kniha a také jeden ve stylu véčka.oneplus 10t 3Nepřehlédněte

Strategické partnerství. Oppo a OnePlus se ještě více sblíží

V jaké fázi jsou aktuálně přípravy ohebných telefonů OnePlus, není prozatím jasné, avšak podle Sharmy už společnost interně testuje minimálně jeden z nich, přičemž oba by se dle jeho informací měly dostat do rukou zákazníků v blízké budoucnosti, a to hned v několika regionech, Evropu nevyjímaje.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku Dominik Vlasák
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku