Domů » Bleskovky » OnePlus 7T Pro je za rohem. Šéf firmy láká na speciální karbonovou verzi

OnePlus 7T Pro je za rohem. Šéf firmy láká na speciální karbonovou verzi

Před dvěma týdny byl v Indii představen smartphone OnePlus 7T, to však zdaleka není vše, co na nás čínský výrobce před letošními Vánoci chystá. Už zítra se OnePlus 7T dočká své globální premiéry, přičemž na pulty obchodů jej doprovodí i vybavenější sourozenec s přídomkem Pro.

OnePlus 7T Pro: pár drobných vylepšení a speciální edice McLaren

Příhod nového člena rodiny prozrazuje přímo OnePlus, které v upoutávce na zítřejší akci používá spojení OnePlus 7T Series a řečnickou otázku: „Mysleli jste si, že jsme hotoví?“

Sám ředitel firmy Pete Lau pak na svůj Twitter pověsil obrázek balení, jehož povrch imituje karbon a narušuje jej oranžový svislý pruh. Asi nemusíme objasňovat, že to znamená jediné – příchod nového smartphonu z edice McLaren.

Od základního OnePlus 7T Pro očekáváme stejný design jako v případě OnePlus 7 Pro, avšak s rychlejším čipsetem Qualcomm Snapdragon 855+, větší kapacitou akumulátoru a možná lehce přepracovanými fotoaparáty. Hovoří se také o nové modré variantě, která bude o pár odstínů světlejší.

McLaren edice patrně přinese navíc velkou porci paměti (12/512 GB) a bleskurychlé nabíjení, které by mohlo přenášet energii výkonem až 65 Wattů.

Premiéra už zítra, sledujte ji živě

Zítřejší tisková konference bude odstartována zítra v 17:00 našeho času, živý přenos si budeme moci naladit na YouTube.

OnePlus 7T Series Launch Event

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).