Domů » Bleskovky » OnePlus 7T nepříjemně překvapil v testu odolnosti

OnePlus 7T nepříjemně překvapil v testu odolnosti

Máme tu další video ze série populárních odolnostních testů youtubera Zacka Nelsona z kanálu JerryRigEverything. Ten ve svých rukách vyzkoušel fyzickou odolnost nedávno představeného smartphonu OnePlus 7T a nestačil se divit.

První fáze zkoušky žádné překvapení nepřinesla – OnePlus 7T je vyroben jako většina jeho souputníků z tvrzeného skla Gorilla Glass a hliníkového rámečku, takže „týrání“ displeje bylo okomentováno tradičním komentářem: „scratches at a level 6 with deeper grooves at a level 7“.


oneplus 7t

Jsme zvědaví, zda Corning nebo nějaký jiný výrobce posunou hodnotu odolnosti vůči poškrábání o úroveň výše; zatím stále vedou skla ze syntetického safíru, která se objevila např. u smartphonu HTC U Ultra.

Další bendgate na obzoru?

Nepříjemné překvapení ale tvrzené sklo způsobilo u testu na ohyb; zatímco všechny telefony OnePlus z tohoto testu vyšly vítězně, u OnePlus 7T došlo k prasknutí skla na zádech. Zmíněný youtuber nemá pro tento jev vysvětlení, jako jednu z možností zmiňuje narušení celistvosti zad obrovským kruhovým otvorem pro sestavu fotoaparátů. Naštěstí OnePlus do krabičky s telefonem přibaluje kryt, který by mohl mechanické nárazy zmírnit a telefon ochránit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zoublu
Uživatel
zoublu

Tak to je dost smutné. Vzhledem k výsledkům ostatních modelů bych tohle nečekal…

Eman
Anonym
Eman

No je to tragedie pro ty, kteri maji ve zvyku ohybat telefon pres koleno.

TomasSX1
Uživatel
TomasSX1

Alebo staci taka mala drobnost ze ho mas v zadnom vrecku a si nan sadnes, napriklad pri nastupe do auta.

PetrSP7
Uživatel
PetrSP7

Z pohledu zaměstnanosti v servisech mi to přijde OK …. :-D