Domů » Bleskovky » OnePlus 7T na oficiálních renderech. Dostane obří fotomodul se třemi čočkami

OnePlus 7T na oficiálních renderech. Dostane obří fotomodul se třemi čočkami

K oficiálnímu představení smartphonu OnePlus 7T dojde už příští týden, čínský výrobce však nevydržel čekat a začal telefon poodhalovat s mírným předstihem. Bývá obvyklé, že výrobci smartphonů dopředu ukazují vybrané technologie, OnePlus však šlo na věc z opačného konce – na oficiálních produktových snímcích zveřejnilo samotný design telefonu.

oneplus 7T 3

Zatím si můžeme prohlédnout pouze záda telefonu, která definuje velký kruhový fotomodul obsahující trojici horizontálně seřazených čoček a LED blesk. Šéf OnePlus Pete Lau ve svém blogovém příspěvku tento design vyzdvihuje, neboť je perfektně symetrický a nabízí velmi přirozený a vyvážený dojem z celého zařízení. Záda telefonu navíc dostanou nový matný hladký povrch s kovovými odlesky, za kterým je několik let vývoje.

oneplus 7T 1

Čelní strana OnePlus 7T bude obsahovat velký AMOLED displej s obnovovací frekvencí 90 Hz a patrně výřezem pro selfie kamerku. Kromě OnePlus 7T bychom se měli dočkat i varianty Pro, o ní však zatím OnePlus mlčí.

oneplus 7T 2Tisková konference OnePlus se odehraje 24. září v Indii, globální premiéra je pak naplánovaná na 10. října.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).