Domů » Bleskovky » OnePlus 7T by mohl dostat kruhový fotomodul. Premiéra už za měsíc?

OnePlus 7T by mohl dostat kruhový fotomodul. Premiéra už za měsíc?

Od premiéry smartphonů OnePlus 7 a 7 Pro utekly teprve tři měsíce, jejich výrobce se ale připravuje na odhalení svých podzimních novinek. Stejně jako v minulých letech se dočkáme modelové meziřady s přídomkem T, která by měla přinést několik dílčích vylepšení a možná i pozměněného vzhledu.

oneplus 7T
OnePlus 7T by mohl dostat kruhový fotomodul

Obvykle přesný informátor @evleaks zveřejnil na svém Twitteru trojici obrázků odhalujících siluetu zatím neznámého smartphonu od OnePlus. Oproti předchozím modelům zádům telefonu dominuje kruhový fotomodul, jaký známe například z telefonů značky Motorola. V souvislosti s OnePlus jsme podobné řešení viděli na loňské fotografii prototypu z interní prezentace.

Zda toto řešení OnePlus použije u chystané řady 7T, je ale zatím neznámé. S čím ale u OnePlus 7T můžeme počítat, je podpora sítí 5G, kterou potvrdil sám CEO firmy Pete Lau.

Kromě základní verze je v plánu i varianta Pro. V obou případech by telefon měl pohánět čip Snapdragon 855+. Oficiálního představení bychom se mohli dočkat už 26. září, zahájení prodeje má být v USA a Evropě naplánované na 10. října.

OnePlus 7T: 360 renders EXCLUSIVE

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. Tak hlavně opravit bolístky předchozí generace .. z nichž jeden byl fotomodul … a mohlo by jít o skutečně zajímavé zařízení.

 2. Mě asi uniká smysl vydávat novou generaci 4-5 měsíců po té minulé. Ti co vytáhli z peněženek před čtvrt rokem ranec za 7 jsou s tím v pohodě?

  • Oneplus si nekupuju, ale co půl rok se vydává telefon u nich už z dob 3/3T, tedy od roku 2016. Já s tím v pohodě nejsem, ale budiž jim výhodou, že stále všechny starší modely od trojky poctivě aktualizují…

   • Ano jeden první polovinu roku, druhý druhou. Ale letos už 3 během ani ne půl roku? A to ještě může být Pro verze bez kapky.

   • Jaký 3? Vydali klasickou a Pro verzi. 6T vyšlo v listopadu 18, 7/7Pro v půli května, 7T/7T Pro hádám zase v listopadu. Nepřijde mi, že by nějak narušovali to, co tu už je 3 roky. Akorát letos začali dělat dva telefony místo jednoho. Víc verzí naráz dnes představuje každý, i Samsung a Apple.

   • Klasická, Pro, no a ještě 5G.

 3. Co treba konecne bezdratove nabijeni nez resit kruhovy fotomodul, ktery je v praxi u Oneplus stejne prumerny.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).