Domů » Bleskovky » OnePlus 7T bude první nový smartphone s Androidem 10

OnePlus 7T bude první nový smartphone s Androidem 10

V předvečer premiéry nových smartphonů OnePlus 7T a 7T Pro se k nám dostávají nové informace o jejich výbavě. Design obou telefonů je nám již nějakou dobu známý, nyní se k nám dostávají zprávy o použitém operačním systému a kapacitách pamětí.

oneplus 7T 3

Android 10 už po vybalení z krabice

OnePlus 7T a 7T Pro poběží na Androidu 10 přímo po vybalení z krabice. Stanou se tak vůbec prvními nově představenými telefony s tímto systémem, Android 10 se totiž zatím dostal pouze na hrstku starších smartphonů formou aktualizace.

Android 10 v tomto týdnu přistál i na smartphony OnePlus 7 a 7 Pro, výčet novinek by měl být i pro připravované modely stejný.

Až 12 GB RAM a 256GB úložiště

OnePlus 7T dorazí na trh ve dvou paměťových variantách, stejně tak i OnePlus 7 Pro. Konfigurace odhaluje indický benefit program.

oneplus

OnePlus 7T bude k mání s 8 GB RAM a 128 nebo 256GB úložištěm, OnePlus 7T bude mít buď 8 nebo 12 GB RAM, v obou případech spárovaný s 256GB pamětí. Spekuluje se rovněž o speciální edici McLaren, který by mohla přinést ještě větší úložiště, ta však v seznamu vypsaná není.

Indická premiéra OnePlus 7T a 7T Pro se odehraje zítra v Novém Dillí, globální odhalení je naplánováno na 10. října do Londýna. Kromě nových smartphonů se OnePlus chystá odhalit svůj první televizor.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments