Domů » Bleskovky » OnePlus 7T bude první nový smartphone s Androidem 10

OnePlus 7T bude první nový smartphone s Androidem 10

V předvečer premiéry nových smartphonů OnePlus 7T a 7T Pro se k nám dostávají nové informace o jejich výbavě. Design obou telefonů je nám již nějakou dobu známý, nyní se k nám dostávají zprávy o použitém operačním systému a kapacitách pamětí.

oneplus 7T 3

Android 10 už po vybalení z krabice

OnePlus 7T a 7T Pro poběží na Androidu 10 přímo po vybalení z krabice. Stanou se tak vůbec prvními nově představenými telefony s tímto systémem, Android 10 se totiž zatím dostal pouze na hrstku starších smartphonů formou aktualizace.

Android 10 v tomto týdnu přistál i na smartphony OnePlus 7 a 7 Pro, výčet novinek by měl být i pro připravované modely stejný.

Až 12 GB RAM a 256GB úložiště

OnePlus 7T dorazí na trh ve dvou paměťových variantách, stejně tak i OnePlus 7 Pro. Konfigurace odhaluje indický benefit program.

oneplus

OnePlus 7T bude k mání s 8 GB RAM a 128 nebo 256GB úložištěm, OnePlus 7T bude mít buď 8 nebo 12 GB RAM, v obou případech spárovaný s 256GB pamětí. Spekuluje se rovněž o speciální edici McLaren, který by mohla přinést ještě větší úložiště, ta však v seznamu vypsaná není.

Indická premiéra OnePlus 7T a 7T Pro se odehraje zítra v Novém Dillí, globální odhalení je naplánováno na 10. října do Londýna. Kromě nových smartphonů se OnePlus chystá odhalit svůj první televizor.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. Je to sice všechno pěkné a OP se stará opravdu příkladně (na mém nyní už záložním OP 3t, koupeném s Android 6, mám stock Android 9 a píše se o 10), jenomže s firmou dospěla i cena, která se vyrovnala např. s topmodely Samsungu v různých cashback akcích. Jenomže ty nabízejí navíc vodotěsnost, bezdrátové nabíjení, slot na karty anebo i stylus … tak třeba Note9 512 GB koupíte stále ještě oficiálně za 19 000 nový.

  • To je ten note 9 opravdu výhra oproti oneplus 7 pro co mám… Všichni vědí, že Samsung peče na starší zarizeni a většinou se dožijí max dvou velkých aktualizacích. Voděodolný je i oneplus, jen nemá certifikaci. Ve výsledku je to stejně jedno, neboť pokud se vám do vodotěsného Samsungu dostane voda, tak vám to záruka nepokryje. Bezdrátové nabíjení je jenom gimmick, který je reálně pomalý a k prdu.

  • „Bezdrátové nabíjení je jenom gimmick, který je reálně pomalý a k prdu.“

   Ani nahodou. Jednoznacne nejpohodlnejsi zpusob nabijeni (obzvlast pres noc, kde je rychlost nabijeni jedno)

 2. Tak nevím zda je informace o prvním telefonu s android 10 po vybalení z krabice správná.

  Nedávno byl například představen Huawei Mate 30, nebo Oppo a ty mají také A10 z výroby

  • Také jsem si všiml té modré – je to špatné vyvážení bílé Je to tak výrazné, že to musí být chyba obsluhy přístroje . Takhle se normálně telefony nechovají.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).