Domů » Bleskovky » Podoba OnePlus 7T Pro prozrazena. V hlavní roli velký displej a výsuvná kamera

Podoba OnePlus 7T Pro prozrazena. V hlavní roli velký displej a výsuvná kamera

Už příští týden budou odhaleny nové smartphony OnePlus 7T a 7T Pro. Zatímco vzhled prvního z nich odhalil v tomto týdnu přímo jeho výrobce, design varianty Pro nyní odhaluje informátor @onleaks, který tvrdí, že se jedná o oficiální tiskový snímek.

oneplus 7t pro


Zatímco OnePlus 7T se bude od svého přímého předchůdce designově lišit, verze Pro si svůj design s drobnými odlišnostmi zachová. Na první pohled jsou vidět pouze dvě odlišnosti – podlouhlý černý proužek nalevo od hlavního fotomodulu, který patrně ukrývá laserové ostření, a nová barevná varianta Haze Blue, která přechází z tmavě do světle modré. V této barvě bude nabízen i základní OnePlus 7T.

Hardwarové parametry OnePlus 7T Pro
Systém: Android 9.0
Rozměry: bude upřesněno, Hmotnost: bude upřesněno
Procesor: Qualcomm Snapdragon 855+, octa-core 1x 2,96 GHz Kryo 485, 3x 2,42 GHz Kryo 485, 4x 1,78 GHz Kryo 485
RAM: 8 GB, Interní paměť: 256 GB, Pam. karta:
Displej: AMOLED, 6,7", Quad HD+, 1440 x 3120 px
Fotoaparát: 48 + 16 + 8 Mpx, f/1.6, Přední kamera: 16 Mpx, f/2.0, Full HD video, auto HDR
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, NFC:
Konektor: USB-C
Baterie: 4085 mAh Li-Pol, Rychlé nabíjení:
Bezdrátové nabíjení:

Jakými parametry OnePlus 7T oslní, se můžete dočíst v našem článku z počátku tohoto týdne.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

 1. Refael (neregistrovaný)

  V tabulce je, že 7T(Pro) bude ještě s Android 9, ale všude jinde píši, že bude mít 10tku.

  • Martin (neregistrovaný)

   Pro mě je podpora androidu důležité na mém Huawei Mate 10 pro vlajková loď 2017 potvrzený android 10 že obdrží březen 2020 :) takže ještě chvilku mi vydrží na nejnovejsim androidu :) jinak je One plus jednička v podpoře androidu? :)

 2. John (neregistrovaný)

  Tak jak koukám tak.jsem udělal dobře že jsem nečekal na T a koupil 7 pro hned. Trochu jsem doufal, že Tčko bude mít bezdrátové nabíjení + reverse. Ale takhle je to nic moc upgrade.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *