Domů » Bleskovky » OnePlus 7 se odhaluje: obrázek prototypu naznačuje vysouvací konstrukci

OnePlus 7 se odhaluje: obrázek prototypu naznačuje vysouvací konstrukci

Smartphone OnePlus 7 bude představen až někdy v půlce letošního roku, v laboratořích OnePlus na něm ale usilovně pracují; ředitel společnosti Pete Lau loni v rozhovoru prozradil, že vývoj nového telefonu trvá 8 – 9 měsíců. Nyní se k nám dostal snímek, který má ukazovat prototyp OnePlus 7 ležící vedle současného OnePlus 6T.

Prototyp OnePlus 7 vs. OnePlus 6T
Prototyp OnePlus 7 vs. OnePlus 6T

OnePlus 7 má být vysouvák s tenkými rámečky

Oba telefony chrání bílý obal, který má zakrýt většinu designových prvků, i tak lze ze snímku vyčíst pár detailů. U telefonu vlevo je evidentně počítáno s vysouvací konstrukcí, což potvrzuje nejen absence výřezu pro selfie kamerku, a také dva výřezy v krytu nad telefonem. Ten levý bude nejspíš sloužit pro přední fotoaparát, ten pravý možná pro LED blesk. Reproduktor bude umístěn klasicky v tenkém rámečku nad displejem. Výše uvedenou fotografii si vzal do svých spárů designer Benjamin Geskin a vytvořil následující dvojici obrázků.

Nutno podotknout, že OnePlus 7 může v konečné fázi vypadat zcela jinak, neboť se stále jedná o fotografii prototypu (pokud vůbec).

TOP 5 věcí, na které se těšíme u OnePlus 7

OnePlus je dceřinou společností firmy Oppo, která v loňském roce odhalila vysouvací smartphone Find X, je tak možné, že OnePlus využije v honbě za co nejtenčími rámečky okolo displeje její know how.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. zase lez. na fotce nema remecek nahore, ale ma stale obri dole. nejde tedy o mobil s tenkymi ramecky ale o mobil s tenkym hornim rameckem. az bude stejny i dole tak to teprve nazyvejte pravdive mobilem s tenkymi obema ramecky..

    • Tak já vám to vysvětlím jednoduše :) iphone nema spodni ramecek kolem displeje jen s duvodu ze ma stejny ramecek kolem celeho displeje :) jiní vyrobci jen voli tenoucke po stranach a dule vetsi :) jinak vám preji krasny noví rok 2019

    • Takový iPhone XR/XS má rámečky stejné po obou stranách. Bohužel, tenke nejsou ani omylem a popravdě, opravdu to nevypadá dobře. Pocit z mobiul s větším rámečkem dole a tenkým nahoře a vlevo/vpravo je mnohem lepší.

  2. Jestli to bude opravdu slider, tak ať si jej vetknou do míst kam slunce nesvítí. Koukám že 6T mi bude muset sloužit déle než je u mě zdrávo :D

    • Mno vidim to podobne. Mam 6T a chcel som s nim vydrzat do 7T alebo 8. Ak to bude taketo supatko vysuvacie tak prechadzam ku konkurencii.

  3. Jste s tema rameckama jak nemocni….

  4. A konecne tam taky pujde videt sila signalu :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).