Domů » Bleskovky » OnePlus 7 se odhaluje: obrázek prototypu naznačuje vysouvací konstrukci

OnePlus 7 se odhaluje: obrázek prototypu naznačuje vysouvací konstrukci

Smartphone OnePlus 7 bude představen až někdy v půlce letošního roku, v laboratořích OnePlus na něm ale usilovně pracují; ředitel společnosti Pete Lau loni v rozhovoru prozradil, že vývoj nového telefonu trvá 8 – 9 měsíců. Nyní se k nám dostal snímek, který má ukazovat prototyp OnePlus 7 ležící vedle současného OnePlus 6T.

Prototyp OnePlus 7 vs. OnePlus 6T
Prototyp OnePlus 7 vs. OnePlus 6T

OnePlus 7 má být vysouvák s tenkými rámečky

Oba telefony chrání bílý obal, který má zakrýt většinu designových prvků, i tak lze ze snímku vyčíst pár detailů. U telefonu vlevo je evidentně počítáno s vysouvací konstrukcí, což potvrzuje nejen absence výřezu pro selfie kamerku, a také dva výřezy v krytu nad telefonem. Ten levý bude nejspíš sloužit pro přední fotoaparát, ten pravý možná pro LED blesk. Reproduktor bude umístěn klasicky v tenkém rámečku nad displejem. Výše uvedenou fotografii si vzal do svých spárů designer Benjamin Geskin a vytvořil následující dvojici obrázků.

Nutno podotknout, že OnePlus 7 může v konečné fázi vypadat zcela jinak, neboť se stále jedná o fotografii prototypu (pokud vůbec).

TOP 5 věcí, na které se těšíme u OnePlus 7

OnePlus je dceřinou společností firmy Oppo, která v loňském roce odhalila vysouvací smartphone Find X, je tak možné, že OnePlus využije v honbě za co nejtenčími rámečky okolo displeje její know how.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments