Domů » Bleskovky » OnePlus 6T zřejmě dostane čtečku otisků v displeji, unikly fotografie balení

OnePlus 6T zřejmě dostane čtečku otisků v displeji, unikly fotografie balení

OnePlus 6 vyšel teprve před pár měsíci, ale OnePlus už evidentně má nachystaného nástupce. Tím se stane telefon s označením 6T, jehož představení lze očekávat tento podzim, pravděpodobně v listopadu. Doposud jsme o zařízení nic nevěděli, ale první informace začínají vyplouvat na povrch.

Hardwarové parametry OnePlus 6
Systém: Android 8.1
Rozměry: 155,7 x 75,4 x 7,75 mm, Hmotnost: 177 gramů
Čipset: Qualcomm Snapdragon 845, octa-core, 4x 2,7 GHz + 4x 1,7 GHz
RAM: 6/8 GB, Interní paměť: 64/128/256 GB, Pam. karta:
Displej: AMOLED, 6,28", Full HD+, 1080 × 2280 px
Hlavní fotoaparát:
Druhý fotoaparát:
Třetí fotoaparát: , Přední kamera: 16 Mpx, f/2.0, elektronická stabilizace, Auto HDR, Full HD video
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 a 5 GHz), NFC:
Konektor: USB-C
Baterie: 3300 mAh Li-Pol, Rychlé nabíjení:
Bezdrátové nabíjení:

Na čínskou sociální síť Weibo totiž kdosi nahrál snímky zobrazující údajnou podobu krabičky pro chystanou novinku. Design je na první pohled trochu odlišný od předchozích balení výrobce, změnila se zejména textura a odstín některých nápisů. Jinak ale krabička působí relativně uvěřitelně a pravděpodobně tak jde o skutečné balení.

Menší výřez a čtečka v displeji

Z krabičky bohužel nejsou patrné žádné specifikace, nicméně i tak odhaluje zajímavé informace. Jde zejména o schematický nákres přístroje na vnitřní straně. Z něj je jasné, že se nové OnePlus inspiruje u OPPO R17 a zmenší výřez do kapkovitého tvaru. To je vylepšení, které jistě většina lidí ocení.

Trochu kontroverznější už je pak rozhodnutí nasadit čtečku otisků v displeji. Ta je sice bezpochyby zajímavou vychytávkou a dobrým marketingovým lákadlem, ale jak víme, toto řešení zpravidla není tak rychlé, jako současné klasické snímače. Což by pro OnePlus mohlo být trochu problematické. Jeho čtečky totiž naopak mají pověst velmi rychlých a spolehlivých. V porovnání by tak mohl OnePlus 6T v této oblasti působit o něco méně svižný oproti starším modelům, což by si firma silně propagující svižnost svých přístrojů jistě nepřála.

OPPO R17 Pro, z jehož designu pravděpodobně bude vycházet OnePlus 6T

Další informace o novém zařízení jsou nejisté, stejně jako jeho cena. Výbava nicméně bude zřejmě velmi podobná jako u OnePlus 6. Cena pak pravděpodobně trochu stoupne, jak je tomu ostatně vždy.

 

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).