Domů » Bleskovky » OnePlus 6 trhá rekordy, prodává se 4× rychleji než jeho předchůdci

OnePlus 6 trhá rekordy, prodává se 4× rychleji než jeho předchůdci

Společnost OnePlus zjevně našla nový recept, jak přitáhnout nové zákazníky, neboť její nejnovější smartphone OnePlus 6 si v kapse hýčká jeden milion uživatelů. Tohoto milníku čínský značka dosáhla za 22 dní od začátku prodejů, což z OnePlus 6 činí nejlépe prodávaný telefon v historii firmy; její předchůdci OnePlus 5 a 5T potřebovali k překonání milionové hranice 3 měsíce.

Ředitel Pete Lau přiznal, že za tímto úspěchem stojí především naslouchání fanouškům, spousta z nich je ke značce loajální, pro mnohé se naopak OnePlus 6 stal vstupenkou do rodiny. Na OnePlus 6 si údajně vystálo frontu 15 tisíc lidí u 26 obchodů v 11 zemích světa; nejprodávanějším modelem je varianta s 256 GB vnitřní paměti.

V redakci už OnePlus 6 testujeme. Příští týden se můžete těšit na jeho recenzi a videopohled.
V redakci už OnePlus 6 testujeme. Příští týden se můžete těšit na jeho recenzi a videopohled.

Vybíráme šest nejlepších vlastností nového OnePlus 6

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. ma hnusne ikonky a launcher, jinak dobry

    • Hnusne ikonky maji jedotlive aplikace a u launcheru je fakt smula, ze nelze nainstalovat jinej, kterej vyhovuje vic.

    • Proč by neměl jít nahradit launcher? OnePlus tuto funkci nijak neblokuje. Na žádným OP jen s tím neměl problém… Ne že bych ho tedy někdy potřeboval měnit, ale samozřejmě jsem zkoušel I jiné.

    • Thx cpt. Obvious

  2. Ten hnusný launcher podporuje ikony z Google play takže nieje problém si nainštalovať iné respektíve nainštalovať iný launcher. Za mňa veľmi podarený telefón

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).