Domů » Bleskovky » OnePlus 6 naživo: prohlédněte si fotogalerii chystané novinky s předstihem

OnePlus 6 naživo: prohlédněte si fotogalerii chystané novinky s předstihem

Čínská značka OnePlus představí přesně za dva týdny svůj nový vlajkový smartphone OnePlus 6. Společnost tento telefon postupně představuje takříkajíc po součástkách, nyní se však na něj díky neoficiálním zdrojům můžeme podívat v celé jeho kráse.

Z hlediska designu se žádné překvapení nekoná; telefon pojede v kolejích, které si doba žádá – dostane displej roztažený do všech stran, pouze nahoře jej bude narušovat výřez pro umístění důležitých prvků.

Naštěstí v OnePlus zatím nepodlehli trendu odstraňovat sluchátkový jack, ten bude přítomen na spodní straně společně s USB-C konektorem. Chybět nebude ani typický přepínač profilů umístěný nad tlačítky pro změnu hlasitosti.

OnePlus 6 bude velmi dobře vybavený telefon, pohánět jej bude Qualcomm Snapdragon 845, v nejvyšší konfiguraci spárovaný s 8 GB RAM a 256GB úložištěm. Premiéra se odehraje příští středu 16. května.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Přespříští středu:-)

  2. Z never settle je copy all.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).