Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » OnePlus 6 bude mít za chvíli premiéru. Sledujte ji živě s námi

OnePlus 6 bude mít za chvíli premiéru. Sledujte ji živě s námi

Za pár okamžiků odhalí společnost OnePlus svůj nový vlajkový smartphone pro letošní rok. Ponese jméno OnePlus 6 a opět se nás bude snažit přesvědčit, že za špičkově vybavený telefon nemusíme utrácet přemrštěné částky. Tisková konference se odehrává v Londýně, její začátek je naplánován na 18:00 našeho času, sledovat ji můžete v následujícím streamu.

Z úniků i oficiálních informací víme, že telefon bude disponovat protáhlým displejem s výřezem, tenkými rámečky, skleněnými zády a výkonným hardwarem postaveným na Snapdragonu 845 a až 8 GB RAM. Chybět nemá ani 3,5mm jack či odolnost vůči vodě. Očekávat můžeme i kvalitní fotoaparát se schopností super zpomaleného videa. Ve prospěch OnePlus 6 bude bezesporu hovořit i agresivně nastavená cena, díky které bude možné nad drobnými nedostatky přivřít oči.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel