Domů » Bleskovky » OnePlus 5T v lávově červené barvě míří do Evropy. Prodávat se začne už dnes

OnePlus 5T v lávově červené barvě míří do Evropy. Prodávat se začne už dnes

Společnost OnePlus chce zvýšit zájem o svoji aktuální vlajkovou loď OnePlus 5T uváděním nových barevných variant. K původní půlnoční černé variantě postupně přibyly limitované edice StarWars a pískovcově bílá, s blížícím se svátkem zamilovaných navíc dorazí lávově červená. Ta byla nejprve uvedena na indický trh, už dnes bude k mání i na evropském trhu.

Telefon v lávově červené půjde zakoupit na webových stránkách OnePlus za cenu 559 EUR (asi 14 100 korun vč. DPH a dopravy), tedy za stejnou cenu jako černý model v konfiguraci 8 + 128 GB. Tu má i červený model. Bohužel nevíme, kolik červených OnePlus 5T bude vpuštěno do oběhu, stejně jako u předchozích barevných exkluzivit bude patrně platit pravidlo „kdo dřív přijde, ten dřív mele“.

OnePlus 5T Lava Red Special Edition

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Pokud by si někdo chtěl OnePlus 5T kupovat, tak pomocí tohoto odkazu: [odkaz]
    získá 20€ slevu na příslušenství. Studenti navíc mohou získat další slevu 10% na vše.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).